21 May, 2024

0.79 faiz oranıyla ev sahibi olun! Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası’ndan Düşük Faiz ile Konut Kredisi Hamlesi

Bir ev satın almak, bir araba almak ile aynıdır. Evi satın almadan önce bir tur binmeniz gerekiyor.  Musluktan gider borularına, sifondan ısıtıcıya kontrol ederek konut kredisine başvurun.  Konut kredisi ile ev satın almak için Türkiye’nin en iyi bankalarından olan Halk bankası, Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ın faiz oranları ile ilgili detaylı bilgi alın.  Bankaların kredi uzmanları sizi yönlendirecektir.  Bizde sizlere bu görüşmeden önce küçük bilgilendirmeler hazırladık.

birevim faizsiz ev

Faiz indirimleri ile konut kredisi, taşıt kredisi vb. ürünlerde ciddi fırsatlar oluştu. Kamu bankalarının konut kredilerinde sunduğu avantajlar birçok kişinin başvurusuna yol açtı.

Bir ev satın almadan önce tüm duyularınızı açın ve elbette düşük faiz ile konut kredisi fırsatlarını kesinlikle değerlendirin.  Ev kredisi başvurularında yanınızda iyi bir emlakçı, iyi bir avukat ve iyi bir bankacı mutlaka bulunmalıdır. Uzman görüşü ile evinizi satın almanızı öneririz.  Özellikle düşük faiz ile kredi alacaksanız; Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası düşük faiz ile konut kredisi almanıza olanak sağlayacaktır.

Neye gücünüzün yeteceğini biliyorsunuz; gelir gider dengenizi belirledikten sonra 0.79 faiz oranıyla ev sahibi olun! Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası’ndan Düşük Faiz ile Konut Kredisi Hamlesi size yardımcı olacaktır. Düşündüğünüzden daha küçük taksitler ile ev sahibi olabileceksiniz.

0.79 faiz oranıyla ev sahibi olun! Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası’ndan Düşük Faiz ile Konut Kredisi Hamlesi yaptı. Peki, konut kredisi faiz oranları neden düştü?

TÜİK tarafından yapılan açıklamanın ardından Eylül 2019 tefe tüfe oranları düştü. 2017 yılından sonra ilk kez enflasyon tek haneye yansırken faiz oranları elbette kredi faiz oranlarında da büyük oranda düşüşe yol açtı.

Ağustos 2019 itibarı ile gerileyen faiz oranları ile Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası 500 bin liranın altında konut kredisi kullanmış müşterilerine 0,99 faiz oranı ile yenileme imkânı sağlıyor. 1 Ekim itibarı ile sistem yürürlüğe girdi.

Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası 2019 Faiz Oranları Nedir?

Şimdi sizlerle biraz daha detay paylaşalım;  10 yıl vade ile en uygun konut kredisi faiz oranı %99. Peki size kısaca ne kadar krediye ne kadar ödeme yapacağınız konusunda da bilgi verelim.  Örneğin 100 Türk lirası 120 ay vade ile aldınız.  Ödemelerini her aya 1.428 Türk lirası olacak ve toplam geri ödeme ise; 172.202 Türk lirası gibi bir bedeldir. Şimdi kafanızda biraz daha netleştiğini düşünerek Türkiye’nin en avantajlı bankalarının faiz oranlarını sizinle paylaşalım.

 1. Vakıfbank’tan başlayalım;
 • Konut kredisi: 0.99
 • Taşıt kredisi: 1.13
 • İhtiyaç kredisi: 1.35
 1. Ziraat Bankası;
 • Tüketici kredisi: 1,35
 • Taşıt kredisi: 1.25
 • Konut kredisi: 0.99
 1. Halkbank;
 • İhtiyaç kredisi: 1.49
 • Taşıt kredisi: 1.25
 • Konut kredisi: 0.99
 1. İş Bankası;
 • İhtiyaç kredisi: 1.55
 • Taşıt kredisi: 1.39
 • Ev kredisi: 1.17

0.79 faiz oranıyla ev sahibi olun! Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası’ndan Düşük Faiz ile Konut Kredisi Hamlesi yaptı. Başvuru Şartları Nelerdir?

Şimdilerde düşen faiz oranları dikkate alındığında ev almak için en uygun zamanlardan birindeyiz. Elinizde nakitiniz varsa büyük indirimler ile ev sahibi olabilirsiniz.  Aynı zamanda düşen kredi oranları özellikle 3 büyük bankanın avantajları kaçırılmayacak kadar iyi görünüyor. 0.79 faiz oranıyla ev sahibi olun! Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası’ndan Düşük Faiz ile Konut Kredisi Hamlesi yaptı. Peşinatını yüksek tutarak faiz oranlarını daha da aşağıya çekerek ev sahibi olmanız kolaydır.

birevim
Paylaş