Güncel Haberler

15 Temmuz Şehitler Parkı açılıyor

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 15 Temmuz Şehitler Parkı’nın 12 Haziran Pazartesi günü açılacağının müjdesini verdi.

birevim-reklam

Ramazan ayı sebebiyle Esenler Belediyesi’nin Dörtyol Meydanı’nda düzenlediği etkinlikte konuşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, 15 Temmuz Şehitler Parkı’nın 12 Haziran Pazartesi günü açılacağını söyledi.

Başkan Göksu, “Her gün Esenler’i bir adım daha ileri götürmek için çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah yıl 2023’e geldiğinde Esenler, sadece Türkiye’den insanların değil dünyadaki insanların görmek için ziyaret edeceği bir şehir olacak. Şimdi Allah nasip ederse İstanbul’un en büyük bölge parklarından bir tanesini açıyoruz. 236 dönümlük 15 Temmuz Şehitler Parkı’nı, önümüzdeki Pazartesi günü şehit aileleri ve gazilerimiz için vereceğimiz iftarla kısmi açılışını yapacağız. Esenler’e hayırlı olsun. Esenler, her şeyin en güzeline layık” şeklinde konuştu.

Esenler Belediyesi Dörtyol Meydan’da düzenlenen etkinlik programına Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Esenler Belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
Güncel Haberler

Akbank Konut, İhtiyaç ve Taşıt Kredisi Faiz Oranı Yükseldi!

Güncel Haberler

Faizsiz konut ve araç teslimatlarında 30 yılın rekoru kırıldı

Güncel Haberler

İsimden Telefon Numarası Bulma Yöntemi (ÜCRETSİZ)

Güncel Haberler

Senetle 50 Bin TL Kredi Veren Yerler (1 Günde Kesin)