Faizsiz Ev

150.000 Tl’lik Arabayı 750 Tl Taksitle Alma Fırsatı

Birevim, geliştirdiği modellerle pek çok kişi için hayal olan ev sahibi olabilme isteğini gerçeğe dönüşmektedir. Firma, dünya çapında uygulanan tasarrufa dayalı faizsiz sistemleri ülkemize getirmiştir. Bu sayede bankalardan kredi çekmeden ya da uzun seneler boyunca birikim yapmayı beklemeden istenen ev ya da arabaya sahip olabilirsiniz.

birevim-reklam

Katılımcılarına taksitle ev, araba sahibi olmaları için fırsatlar sunan Birevim’de, taksit oranları ise 555 TL’den başlamaktadır. Bunun dışında, firma da daha farklı kampanyalar da bulunur. Bu kampanyalar, her gelir durumundan kişilere uygun bir çözüm sunar. Katılımcılar hem düşüncelerine hem de maddi güçlerine uygun olan bir kampanya üzerinden istedikleri evi ya da arabayı satın alabilirler. Üstelik, herhangi bir kefil ya da peşinat zorunluluğu da aranmaz. Önemli olan sözleşme öncesinde satın alınmak istenen ev, araba hakkında tüm detayların verilmiş olmasıdır. Böylece karşılıklı mağduriyetlerin yaşanması mümkün olmadan alımlar gerçekleşebilmektedir.

150.000 Tl’lik Arabayı 750 Tl Taksitle Alabilirsiniz

Birevim sistemleri sayesinde pek çok kişi uzun yıllar yaptığı birikimleri, banka faizlerinin geri ödemesine harcamak zorunda kalmaz. Üstelik kefil ya da peşinat zorunluluğu yoktur.

Birçok insan için hayal olan araba satın alma işlemleri Birevim’le gerçeğe dönüşmektedir. Firma, dünya çapında uygulanan tasarrufa dayalı faizsiz sistemleri ülkemizde getirmiştir. Bu sayede bankalardan konut kredisi çekmeden ya da uzun seneler boyunca birikim yapmayı beklemeden istenen evlere  ya da arabalara sahip olunabilmektedir. Üstelik satın alımlarınızda kefil ya da peşinat gibi zorunluluklar da bulunmamaktadır. Ödemeleriniz, her zaman sizin gelir durumunuza göre ayarlanır.

Örneğin, almak istediğiniz aracın değeri 150.000 TL ise Birevim’in kampanyalarından yararlanarak, 750 TL ödemelerle aracınıza sahip olabilirsiniz. Gelir durumunuza uygun ödemelerle, siz zorlanmadan, sizin için belirlenen avantajlardan yararlanabilirsiniz. Taksit miktarlarını kendi bütçenize göre ayarlayabileceğiniz gibi dilediğiniz zaman miktarını arttırabilirsiniz. Bu sayede taksitlerin kısa sürede bitmesini sağlarsınız.

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemi ülkemize getiren Birevim, kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlar. Yalnızca ev değil, araba alımlarınızda da size en çok yardımcı olan kurumdur. Taksit miktarları bütçenize göre düzenlenir. Sizden ara ödeme, kefil ya da peşinat istenmez. Eğer siz, peşinat için birikiminizi kullanmak isterseniz veya toplu bir ödeme yapmak isterseniz, vadelerinizin daha kısa sürede bitmesine olanak verirsiniz. Bunun dışında, 150 bin TL lik bir aracı, 750 TL gibi aylık ödemelerle alabilir ve hiçbir şekilde faiz ödemesi ile karşılaşmazsınız. Böylelikle, bankalardan, ev ya da araç kredisi çekmez, bu kredilerin geri ödemelerini, faizi ile birlikte karşılayıp, yıllarca sürecek bir borç içine girmezsiniz.

Birevim, peşinat ve ara ödemelerle ilgili hiçbir şekilde bir zorlamada bulunmaz. Eğer siz, peşinat vermek isterseniz taksitlerinizin daha kısa sürede bitmesini sağlarsınız. Ancak dar ve orta gelirli vatandaşların, birikim yapamayıp ev ya da araba sahibi olmak isteyenlerin kullanabileceği birçok model vardır. Birevim yetkili ve çalışanları bu konuda size yardımcı olur ve size uygun modeli bulur. Bu modellerle, istediğiniz evi ve arabayı küçük küçük taksitlerle, faizsiz olarak alabilirsiniz.birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
Faizsiz Ev

Faizsiz Ev Alma Sistemi Güvenli mi?

Faizsiz Ev

Faizsiz ev alma sistemi yoğun ilgi görüyor

Faizsiz Ev

Aylık 1000 TL'ye Ev Alınabilir Mi?

Faizsiz EvPeşinatsız Ev

Peşinatsız, Faizsiz Ev Aldıran Sistemler