15 June, 2024

216 Koru Plus Projesi

İstanbul anadolu yakası Çekmeköy’de 216 Koru plus projesi 6 bin 230 m2 alan üzerinde kurulmuştur. 13 katlı toplamda 3 bloktan oluşana proje de 250 tane daire bulunuyor. Proje de ağırlıklı olarak 2+1 daireler bulunmaktadır. 3+1 daireler dubleks olarak bulunuyor. Daireler ise 88 m2 ile 153 m2 arasında değişiklik göstermektedir. Daire planları oldukça geniş ve rahat bir şekilde yapılmıştır. Asansör ve yangın merdiveni kullanımı da her blok da bulunmaktadır.

birevim faizsiz ev

İnşaat sektörünün ilerlemesiyle birlikte kentsel dönüşüm alanına giren birçok proje bulunur. Kentsel dönüşüm daireler daha önce eski olan dairelerin yıkılıp yeni daire yapılması sonucunda ortaya çıkmaktadır. 216 koru Plus da dairelerin kapsamlı ve tasarımlı olmasıyla birlikte ön plana çıkmaktadır. Daire dışında ofis tipi daireler de bulunmaktadır.

Çekmeköy metrosuna ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde yapılan bir projedir. Büyük bir alana sahip olması nedeniyle site içerisinde herkesin yararlanabileceği birçok alan yapılmıştır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için güvenli bir ortam olan 216 koru Plus sizlere birçok avantajlı alan sunmaktadır.

216 Koru Plus Kat Planları

2+1 3+1 ve 4+1 olarak satışa sunulan projede çatı dubleksi de bulunmaktadır. Evlerin içi oldukça geniş bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikle yapılan dairelerin hemen hemen hepsi manzaralıdır. 3+1 daireler 153 m2 arasında değişiklik göstermektedir. Hem çatı dubleksi hem de normal dubleks olarak karşınıza daireler çıkmaktadır.

Daire seçimleriniz de ısı yalıtım ve ses sistemi çok önemlidir. Dairelerin yan daireden gelen sesleri geçirmemesi ve soğuk olduğu zamanlar da ısıyı dengede sağlaması gerekir. Bu nedenle yeni yapılan her daire de bu gibi sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir.

Ödeme Planı

216 koru plus da en uygun fiyatlar 406 bin TL’den başlıyor. Herkes için ödeme planı ve kolaylığı sunulur. 120 ay vadeli 0 faizli kredi alarak oldukça uygun taksitler de ev sahibi olabilirsiniz. Daire seçeneklerine karar verdikten sonra Banka kredisi çekebilirisiniz.

3+1 daire fiyatları 540 Bin Tl’den satışa sunulmaktadır. 4+1 daireler ise 800 bin TL’den başlayarak 1 Milyona kadar artmaktadır.

Ödeme planı tamamen evi alan kişinin bütçesine bağlıdır. Siz kendi bütçenizi oluşturarak ona göre daire sahibi olabilirsiniz. Koru plus da sadece satılık daireler değil kiralık da birçok daire bulunur. Kiracı olarak da anlaşabilirsiniz.

216 Koru Plus Özelikleri

Türkiyenin yeni yapılcak olan Çekmeköy hastanesi ve Kültür merkezine çok yakın bir konumda olan 216 koru plus açık ve kapalı havuz seçenekleri ile beklentileri de karşılamaktadır. Yetişkinler için sauna, masa tenisi, basketbol sahası, tenis kortu, oyun alanları bulunmaktadır.

Üniversite gibi eğitim alanlarına da oldukça yakın bir konumdadır. Çocuklarınız için güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Çocuklarınızla birlikte birçok aktiviteye katılabilirsiniz.

Bu gibi siteler de aktivite alanları çok büyük öneme sahiptir. Genellikle yeni yapılan her sitede her ailenin yapabileceği etkinlik salonları bulunur. Koru plus da sizler bu konuda tam hizmet sunmaktadır.

216 Koru Plus Nerede? Ve Yakın Çevre

216 koru plus çekmeköy de bulunan bir projedir. Yavuz Sultan Selim köprüsüne 15 dakika uzaklığı bulunur. Bu yaka Avm ve Ikea’ya ise sadece 10 dakika uzaklıktadır. Üsküdar sahiline ise sadece 20 dakika uzaklığı bulunur.

Ulaşım açısından oldukça kolay bir konum da yer aldığı merkezi alanda bulunan her yere çok yakın konumdadır. Özellikle çocuklar için bölgede birçok kreş ve okul bulunmaktadır. İş merkezleri alanlarının tam ortasında bulunan site size bu konuda zorluk çıkarmadan ulaşım ve alışveriş konusunda en merkezi konumda olan projedir.

Ulaşım olarak hem kendi arabanızla hem de otobüs ulaşım araçlarıyla birçok alana rahatlıkla gidebilirsiniz. Lokasyonu oldukça canlı bir alanda olduğu için bu gibi yerler de otobüs ve metro ağları da çok yaygındır.

birevim
Paylaş