18 July, 2024

5. Levent Güzeltepe Projesi

Kiptaş projesi olarak hayata geçen 5. Levent Güzeltepe projesinde 3+1 daireler yer almaktadır. Eyüp- Alibeyköy’de bulunan projede hemen teslim daireler bulunmaktadır. Yatırım yapmak isteyenler için ve bölgede yaşamak isteyenler için proje avantajlı fırsatlar sunmaktadır.  Gayrettepe- Seyrantepe metro hattı, Mecidiyeköy- Mahmutbey metro hattı projeye oldukça yakın konumdadır. Ayrıca proje konum olarak Büyük İstanbul Tüneli, 3. Havalimanı bağlantı kavşağı ve Avrupa Yakası başlangıç noktasına yakın bir yerde yer almaktadır.

birevim faizsiz ev

Projede 128 metrekareden başlayan daireler 5+1 dubleks dairelere kadar çıkmaktadır. Projede yer alan daire fiyatları 687 bin liradan başlamaktadır. Daire fiyatları 2. 200 bin liraya kadar çıkmaktadır. Ödeme seçenekleri bakımından projede peşin alımlarda %25 peşinat indirimi yapılmaktadır. Ayrıca 60 aya kadar vade imkanı da bulunmaktadır. 60 aya kadar vadelerde vade farkı bulunmamaktadır. Proje inanılmaz bir yatırım imkanına da sahiptir. Yeşili daha yakından tanımak adına projeden daire almak yeterli olacaktır. 5. Levent Güzeltepe, bölgede nefes alan bir alandır.

5. Levent Güzeltepe Kat Planları

Levent Güzeltepe projesinde yer alan daireler 3+1 tipler ile başlamaktadır. Bu tipler için brüt alan 160 metrekaredir. 166 metrekarelik alanlar, 167 metrekarelik alanlar da yine 3 artı 1 tipler için geçerlidir. 4+1 daire tipleri için ise 224 metrekare başlangıç olarak belirlenmiştir. 5+1 daire tiplerinde 410 metrekare daire tiplerinden oluşmaktadır. Kat planları bakımından zemin katlar daha küçük metrekarelerden oluşmaktadır. Ebeveyn banyosu dairelerin pek çoğunda yer almaktadır. 3 artı 1 168 metrekare dairelerde ebeveyn banyoları bulunmaktadır. 3 artı 1 84 metrekare planlı dairelerde ise 2 adet balkon yer almaktadır. Bunların yanı sıra daire tiplerinde çamaşır odası gibi özellikler de bulunmaktadır. Dairelerin en küçük tipi 3+1 olarak tasarlanmıştır.

5. Levent Güzeltepe Ödeme Seçenekleri

Levent Gülzeltepe projesinde 3+1 daire fiyatları 971 bin liradan başlamaktadır. Bu daireler 160, 166 metrekare olan daire fiyatları ise 1 milyon ve 1 milyon 100 bin arasında değişmektedir. 168 metrekareli daireler de aynı şeklide 1.119 bin liraya kadar yükselmektedir. Projede yer alan bu daireler 9 ve 10 kat dairelerdir. 11 kat daireler ise 167 metrekaredir. En düşük fiyat 1. 160.000 lira iken en yüksek fiyat 1. 189.000 liradır. 4+1 daireler de bu fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Dairelerin satışı bitmiştir. 14 kat satışlarında ise 31 daireler bulunmaktadır. Bu dairelerde 162- 184 metrekare genişliğindedir. Daireler için en uygun fiyat 1. 160 bin liradan başlamıştır. En yüksek fiyat ise 1. 364 bin liradır.

5. Levent Güzeltepe Özellikleri

Levent Gültepe projesinde daire özellikleri için özel işçilik bulunmaktadır. Döşeme olarak seramik kaplama yapılmıştır. Duvarlarda aynı kaplamaya sahiptir. Tavanlarda alçı pan asma tavan yer alır. Mutfakta akrilik tezgah bulunmaktadır. Ankastre fırın, ankastre bulaşık makinesi ve set üstü ocak da bu projede yer almaktadır. Şık tasarımlı mutfak dolapları bulunmaktadır.  Kapalı otopark bulunmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi ile planlanan projede daire sıcak su istasyonları yer almaktadır. ıslak hacimlerde mekanik havalandırma da projede yer alır. Oyun parkları ve çocuk oyun alanları da 5. Levent Gültepe projesinde yer almaktadır. mimari projeye uygun biçimde dış cephe kaplama bulunmaktadır. Dış cephe ısı yalıtım statik projesine uygun inşaat da dairelerde bulunur.

5. Levent Güzeltepe Nerde? Ve Yakın Çevre

İstanbul Alibeyköy’de yer alan 5. Levent Gültepe eşsiz ulaşım imkanlarına sahiptir. Şehir merkezleri bu proje ile ayağınıza gelmektedir. Proje şehrin en merkezi yerlerinden olan Maslak ve Levent’e sadece 7 km mesafededir. Bu proje gelecek için iyi bir yatırım aracı da olacaktır. Ayrıca proje alanı metroya 100 metre mesafede yer almaktadır. Okul açısından hemen yanında bir üniversite bulunmaktadır. Köprü ve tüm ulaşım olanaklarına yakın konumdadır.

birevim
Paylaş