17 July, 2024

Adana Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev satın almak istiyorsanız her geçen gün gelişen ve büyüyen Adana’yı göz ardı etmeyin. Yatırım amaçlı bir gayrimenkul satın almayı mı düşünüyorsunuz? Gayrimenkul, dünyanın en zengin insanlarının daha zengin olmasına yol açtı. Bu nedenle bunun sağlam bir yatırım olduğunu düşünmek için pek çok neden var. Ancak uzmanlar, herhangi bir yatırımda olduğu gibi, yüz binlerce türk lirası yatırım yapmadan önce bilgili olmanın daha iyi olduğu konusunda hem fikirdir.  Satın alacağınız ev olması gerekenden fazla para ödemeden, kredisiz ev almak ister misiniz? Taksitle ev almak birçok sistemde mümkün ancak faizsiz ev almak için hangi fırsatlara sahipsiniz?

birevim faizsiz ev

Faizsiz nasıl ev alınır? Günümüzde banka faizlerine göz attığımızda almak istediğimiz mülke olması gerekenden fazla bir para ödememiz gerektiğini görüyoruz. Evet, pandemi döneminde devlet bankalarının yaptığı faiz indirimleri oldukça cazip ancak faizsiz finansman seçenekleri bu alternatiflerden daha avantajlıdır.

Adana Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Seçenekleri 

Hiç peşinatsız 444 türk lirasından başlayan taksitlerle kredisiz taksitle ev alma fırsatlarını değerlendirin.  Faiz ve vade farkı olmadan bütçenize uygun taksitlerle ev satın alma seçeneklerine birlikte göz atalım.

  • Fark ödemeden faizsiz taksit seçeneği; 310 kişiye kadar oluşturulabilen tasarruf programları ile orta ve alt gelir gurubunda buluna kişiler ev sahibi olabilir.
  • Borcunuz erken biter; Peşinatsız ödeme yapabilmeniz için 246 kişilik tasarruf programında yer almanız gereklidir. Taksit tutarları küçük olduğundan toplam borcu teslim tarihine göre 84 ile 101 ay arasındadır.  Elbette peşinatsız seçenekler var ancak peşinat ödemek isterseniz borçlarınız daha erken bitecektir.
  • Tasarruflarınızın değeri artıyor; ister sıfırdan ister 2. El bir eve sahip olmak için 444 lira’dan başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.
  • Peşinatsız 444 türk lirasından başlayan taksitler; Hiç peşinatsız ev sahibi olabiliyorsunuz. Vade farkı, vb yok. Evin değeri ne ise onu ödeyebiliyorsunuz.

Adana’da Taksitle Nasıl Ev Sahibi Olabilirim?

Adana’da taksitle ev almak için gerekli olan sadece sabit bir gelire sahip olmanızdır. Kredisiz küçük taksitler ile evinizin sahibi olur ve tapunuzu alarak evinize yerleşebilirsiniz.

birevim
Paylaş

7 Comments

  1. Ezgi Yıldız Reply

    Adana tarafında kefilsiz kredisiz ev sahibi olmak gerçekten büyük fırsat, imkanı olanlar kaçırmasın bence

  2. Furkan Aslan Reply

    Adana’da faizsiz krediyle ev sahibi olmak gerçekten çok güzel, bu tarz fırsatları çok iyi değerlendirmek gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nineteen + ten =