21 May, 2024

Adım İstanbul Projesi

Adım İstanbul projesi Başakşehir’de yükselen hemen teslim projeler arasındadır. Ortakları İntaya, İntes Yapı ve EYG Yapı olan projede pek çok farklı özellikteki daire tipi konut satın alınabilmektedir. Üstelik konutların günlük yaşamı daha konforlu hale getirecek ekstra özellikleri olduğu bilinmektedir.

birevim faizsiz ev

Adım İstanbul Kat Planları

Proje için kullanılan toplam arsa alanı 16 bin 423 olarak açıklanmıştır. Arsa üzerine inşası gerçekleştirilen toplam daire sayısı ise 615 şeklindedir. Üstelik tercih edenler için komplekste ticari alanlar da inşa edilmiştir. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 alternatifleri ile satışa sunulan konutlarda toplam olarak altı adet blok yer almaktadır. Açıklamalar konutların tiplerinin 22 olduğunun da kesinleşmesini sağlamıştır.

Adım İstanbul Ödeme Seçenekleri

Dairelerin tiplerinin, katlarının ya da ekstra özelliklerinin değişim göstermesi neticesinde ödenmesi gerekecek olan rakamlar da değişmektedir. Örneğin 2+1 bir konut için 650 bin TL ile 742 bin TL arasında değişim gösteren rakamlar ödenmek zorundadır. Adım İstanbul ödeme seçenekleri alıcıların kredi çekebilmeleri için özel şekilde belirlenmiştir. Bu nedenden kaynaklı olarak nakit ihtiyacı olan alıcılar düşük faizlerden konut kredisi temin edebilmektedir. Temin edilen kredilerin ödemelerinde vade sayısının uzatılabildiği de bilinmektedir. Vadelerin uzaması ve faizlerin piyasa ortalamalarına göre uygun rakamlardan oluşması konut sahibi olmak isteyenlerin yararlanabilecekleri en önemli artılardandır.

Adım İstanbul Özellikleri

Satışa sunulan Adım İstanbul özellikleri ile birlikte de farkını ortaya koymaktadır. Ticari alanlar sayesinde konut sakinlerinin hemen her işlemini site içerisinde gerçekleştirilen yapılarda sosyal aktiviteler için uygun bölümler de yer almaktadır. Çocuk oyun alanları, kapalı otopark, kameralı güvenlik yürüyüş parkuru, süs havuzu sitedeki genel özellikler kapsamında sayılmaktadır. Binalarda jeneratör, su deposu, asansör ve hidrofor yer almaktadır. İnşaat teknikleri açısından da kaliteli olan projenin deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edildiği bilinmektedir. Zemin etüdünün yapılmış olması ve yalıtım yönetmeliğine dikkat edilmesi de proje içerisindeki özelliklerdendir. Özellikle ısı yalıtımı sayesinde konut sahiplerinin enerjiye yönelik olan harcamalarında büyük artılar elde ederek fatura bedellerinde düşüş yaşayacakları garantilenmektedir.

Adım İstanbul Nerede ve Yakın Çevresi

Proje ile alakadar olanlar için Adım İstanbul nerede hakkında detaylı açıklamalar yapılmıştır. Böylelikle proje yakınlarındaki eğitim ve sağlık kuruluşlarından alışveriş merkezlerine kadar hemen tüm olanakların isimlerine erişim sağlanabilmektedir. Proje kapsamında konut sahibi olanlar Başakşehir Toplum Sağlığı Merkezi, Başakşehir Devlet Hastanesi, Başakşehir Ağız ve Diş Polikliniğine kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Alışveriş merkezleri açısından da zengin bir bölgede bulunan projede Olimpa AVM, Terasium AVM, Metronom AVM projeye neredeyse komşu konumdadır. Üstelik çocuklu aileler için tercih edilebilecek pek çok farklı eğitim kurumu olduğu da bilinmektedir. Devlet okullarının yanı sıra kolejler açısından da zengin bir bölgede yer alan yapılar sayesinde eğitim bir sorun olmaktan çıkmaktadır.

birevim
Paylaş