16 June, 2024

Adıyaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bir eve sahip olmak bir çaba gerektirir , nasıl ev alınır? Örneğin hangi ilden ev sahibi olmalısınız ve neden  ?  Yaptığımız araştırmalar Adıyaman kredisiz ve taksitle ev alma fırsatına sahip olduğunuzu ve aşağıda sayacağımız sebeplerden ötürü  bunun avantajlı bir yatırım olduğunu gösteriyor.

birevim faizsiz ev

Adıyaman, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış  ve kültürel açıdan önemli birçok şehrin konumu olmuştur. Arkeoloji Müzesi, Aşağı Fırat’tan Neolitik ve Kalkolitik çağlardan kalma bölgesel buluntulara ev sahipliği yapıyor.

Adıyaman yer altı kaynakları bakımından zengindir. Petrol, demir cevheri, mermer ve kömür başlıca mülkleri arasındadır. Yılda 10 milyon varilin üzerinde üretim yapan bölge, ülkenin ham petrol üretiminin yaklaşık% 70’ini üretiyor.

Adıyaman, ülkenin oksijen damarlarından biridir. Yoğun meşe ve çam ormanları bulunur.  Taksitle ev almak için en iyi yatırım seçeneklerinden birine sahip şehirler arasındadır.

Adıyaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Seçenekleri  Nelerdir?

30 yılı aşkın süredir hizmet veren ve sektörün en eskilerinden biri olan birevim hakkında burada paylaşacaklarımızın dışında yer alan bilgilere www.birevim.com adresinden ulaşabilirsiniz. Birevim kısaca;

 • Faizsiz,
 • Vade farksız,
 • Peşinatsız,
 • Küçük Taksitler ile ev sahibi yapan tasarruf sistemidir.

Her ekonomi durumuna uygun seçenekler ile ister yeni ister ikinci el ev almak kolay! Adıyaman ilinin herhangi bir yerinde dilediğiniz konuta kredisiz taksitle ev alma avantajına sahipsiniz.

 • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
 • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2
 • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
 • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Adıyaman’da Taksitle Nasıl Ev Sahibi Olabilirim?

Adıyaman’da taksitle ev almak için gerekli şartlar nelerdir? 18 yaşını geçmiş ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız aranan ilk şarttır.  Ve elbette ikinci şart olarak sabit bir gelire ahip olup olmadığınız sorgulanır.  Ardından her ay ne kadarlık bir bütçe ayırabileceğinize bakılır ve uygun guruba eklenirsiniz. Peşinatsız küçük taksitler ile ev sahibi olmak bu kadar kolaydır.

Kredisiz  Taksitle Ev Nasıl Alınır?

İlk olarak gelir ve gider dengenize bakın. Her ay ne kadarlık bir taksit ödeyebileceğiniz aylık tasarruf miktarınıza bağlıdır. Siz kendi tarafınızda yapmanız gereken tasarrufu  yaptıysanız şimdi birevim uzmanları ile görüşmeye hazırsınız demektir.  Taksitle ev almak için hemen ulaşın.

 

birevim
Paylaş

9 Comments

 1. Bekir Güler Reply

  Birevim gerçekten son zamanlarda çok büyük yükselişe geçti, aldığı başvurularla rekor kırmıştı diye hatırlıyorum 🙂

 2. Furkan Şimşek Reply

  Faizsiz taksitle ev almak gerçekten çok iyi, faizsiz kredi tutarının taksite bölünmüş hali kira bedeli kadar olur genelde

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Hale Hanım,
   Ev teslim süreci katıldığınız gruba ve ödemelerinize göre değişkenlik gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

ten + 14 =