18 April, 2024

Akbank Satılık Gayrimenkuller

Birçok insan gayrimenkul satın almak ister. Fakat bütçelerin yetersiz olması sebebi ile satın alamazlar. Bankaların çıkardığı satışlardan pek haberi olan vatandaşlarımız yoktur. İhale yoluyla satın alınabilen gayrimenkuller Akbank tarafından açık arttırma sistemi ile satışları yapılmaktadır. Eğer aklınızda gayrimenkul satın almak gibi bir isteğiniz var ise Akbank internet sitesinde detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Yaşınız 18’den büyük ise bankanın yaptığı bu sistemden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyata gayrimenkul sahibi olabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Akbank gayrimenkulleri bulunduğunuz ilde bulabileceğiniz gibi ülke genelinde de ilanları bulmanız mümkün olacaktır. Akbank gayrimenkul satışı oldukça basittir. Tek bir kimlik ile herhangi bir şubeye başvuru yaparak tüm işlemleri halledebilirsiniz. Tüzel bir kişiliğiniz var ise yine işletmenize ait belgeler ile ülkenin herhangi bir Akbank şubesine başvuru yaparak ihale sürecine girebilirsiniz. Teminat yatırma ve evrak işlerinden sonra telefonunuza gelecek mesaj ile bu işlemleri yapmanız mümkün olacaktır.

Akbank Gayrimenkul Satın Alma Önerisi

Satışa sunulan tüm gayrimenkuller ipotekli mülkler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun sebebi gayrimenkul sahibi kredi çekmiş kredi çekerken oturduğu daireyi veya işletmesini ipotek olarak göstermiş ve herhangi bir sebep ile ödeme yapamamış kişilerdir. Bu kişilerin gayrimenkullerine banka el koymuştur. Uygun fiyat ile satışa çıkarmıştır. Bütçenize uygun herhangi beğendiğiniz ilana teklif vererek açık arttırmaya katılmış olursunuz. Uygun bütçeli cadde üzeri dükkanlarda mevcuttur.

Bu tarz dükkanları ihale ile çok uygun fiyata vererek satın alabilirsiniz. İster iseniz işletme yapabilirsiniz ister kiraya verebilir ister ise değerin de satış yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Akbank gayrimenkul satışların da çok uygun fiyata daire sahibi olabilirsiniz. Bütçenize uygun birden çok daire seçeneklerini Akbank ihalesin de bulmanız mümkün olacaktır. Satın aldığınız dairede ister yerleşebilir ister kiraya verebilir ister iseniz değerin de satış yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Ülke genelinde çok fazla ihale seçenekleri mevcuttur. Bu ihalelerden istediğinize katılabilirsiniz.

Akbank Gayrimenkul Teklif Verme

Akbank gayrimenkul satışlarından beğendiğiniz bir daireyi veya işletmeyi satın almak oldukça kolay bir işlemdir. Yapmanız gereken bazı ufak ayrıntılar vardır. Bunlardan biri de teminat bedelidir. Teminat bedelini yatırdıktan sonra herhangi bir Akbank şubesine giderek gerekli evraklara imza atmanız gerekiyor. Kimliğinizle gittiğiniz takdir de kısa süre içerisin de işlemleriniz tamamlanmış oluyor. Eğer ihaleyi kazanır iseniz konutun veya işletmenin tam parasını bankaya ödeyerek tapusunu almış olursunuz. İşlemler oldukça basittir.

Tek yapmanız gereken ihaleyi kazanmaktır. Ucuza aldığınız gayrimenkulü ister kiraya verirsiniz ister ise satabilirsiniz tamamen artık sizin kararınız da olan bir durumdur. Bankada yaptığınız işler tamamlandıktan sonra sizin telefonunuza bir şifre gelecektir. Bu şifre istediğiniz bir ilana teklif verebilirsiniz. Ayrıca tüzel bir kişi iseniz sicil belgesi gibi işletmenin evrakları ile herhangi bir Akbank şubesine başvuru yaparak yine istediğiniz bir ihaleye katılabilirsiniz.

birevim
Paylaş

14 Comments

  1. Muhammed Acar Reply

    Akbanktan bir tanıdığım gayrimenkul almıştı, baya bir kârlı çıkmıştı yok pahasına almıştı evi.

  2. Salih Kılıç Reply

    Bankalardan gayrimenkul almak kârlı olduğunu söylemişlerdi ancak ev alır gibi kolay mı alımı?

  3. Ayça Şimşek Reply

    Bankadan ev satın almak hep korkuturdu gözümü, arkadaşım vesilesiyle yüreklenip aldım ve çok memnunum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

2 × 2 =