17 July, 2024

Aksaray Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Aksaray deyince aklımıza tarım ve hayvancılık geliyor. En önemli tarım ürünü buğday ve ardından arpa, şeker pancarı, burçak, mısır, patates, soğan, fasülye, keten, kenevir, üzüm ve elma geliyor.  Platolarda genellikle çok sayıda koyun beslenmektedir. Dolayısı ile ev almak yâda çiftlik gibi daha büyük yatırımlara girmek için en uygun şehirlerden biridir.

birevim faizsiz ev

Aksaray’da Ev alırken dikkat etmeniz gereken 5 şey!

 • Evi satın alacağınız kişiyi araştırdığınızdan emin olun. Ayrıca, satmayı taahhüt ettikleri gayrimenkulün gerçekten sahibi olup olmadıklarını veya yasal olarak satmaya yetkili olup olmadıklarını belirlemek için.
 • Tapu dairesinde araştırma yapın. Evin üzerinde ipotek veya başka hacizler olabilir. Veya kentsel dönüşüm rezerv alanı gibi tasarruflarınızı sınırlandırmak için düzinelerce yorum olabilir.
 • SPK’nın Gayrimenkul Değerlemesi Talebi; Konutu satın almadan önce gayrimenkul değerleme raporu yapın veya SPK lisanslı firmalardan alıcıya danışın.
 • Kat mülkiyeti olup olmadığına dikkat edin. Bazı evlerin kat mülkiyeti henüz tapulanmamış olabilir. Kat irtifakı veya tapu ile satışlara dikkat edin.
 • Yönetim Planını gözden geçirin. Yönetim planı, mülkünüzün anayasasıdır. Bu planda ortak alanlar ve çeşitli kullanımlar yazılmıştır. Yönetim planı ile ortak alanlarda kısıtlamalar yaşayabilirsiniz.

Aksaray’da Kredisiz Ev Satın Alma Avantajları 

Yukarıdaki 5 maddeden oluşan aşağıdaki bilgiler ile evinize güvenle kavuşabilirsiniz. Yukarıdakilere ek olarak; evinizi satın alırken bir satış protokolü ayarlamak sizin avantajınızdır. Tüm bu işlemler için 30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz finansman şirketlerinden en eskisi olan birevim’den destek alabilirsiniz.

Faizsiz ve kredisiz ev almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Üstelik pandemi sebebi ile kampanyalar çoğaldı, avantajlar ikiye katlandı.

Öncelikle tasarruf etmeye başlayın yani her ay ne kadar tasarruf yapabileceğinizden emin olun.  Faizsiz ev alma sitemlerinin detaylarına birevim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Peşinatsız ve faizsiz ev alma, küçük taksitler ile ev sahibi olmak konusunda birevim.com tasarruf şirketi size yardımcı olacaktır. Türkiye’nin herhangi bir yerinden ev satın almak çok kolay! Faizsiz tasarruf şirketleri 30 yılı aşkın süredir.  Bütçenize uygun faizsiz ev alma sistemleri sunar.

 

birevim
Paylaş

9 Comments

 1. Serpil Ateş Reply

  Faizsiz ev sahibi olmak gerçekten çok güzel bir şey, eşimle bu tarz sistemlere bir türlü cesaret edemiyoruz ama faiz ödemektense faizsiz ev sahibi olmamız daha güzel

 2. Songül Öztürk Reply

  Kredisiz taksitle kira öder gibi ev sahibi olmak gerçekten çok güzel, organizasyon ücreti % kaç acaba?

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Songül Hanım,
   Organizasyon ücret oranları firmalarda değişiklik göstermektedir. Net bir rakam söylemek doğru bilgi olmaz.

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Yasin Bey,
   Başvurunun ardından konusunda uzman kişilerce başvurunuz incelenmekte sizinle görüşüp sürecin ayrıntıları ile ilgili bilgi vermektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

15 + 2 =