15 June, 2024

Alpuka Park Aluna Projesi 

Alpuka Park Aluna standartların dışına çıkan tasarımları ile birlikte hem modern hem de rahat bir yaşamın kapılarını aralamaktadır. Alpuka İnşaat güvencesinde yapılan proje içerisinde birbirinden farklı büyüklükte ve özellikte konut bulunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Alpuka Park Aluna Kat Planları

Alpuka İnşaat’ın bu zamana kadar yapmış olduğu projelerde farklı gelir gruplarına hitap edilme özelliği bulunmaktadır. Genel özelliklerine ve Alpuka Park Aluna kat planlarına bakıldığında bu projenin orta gelir grupları açısından ya da yatırımlar için ideal olduğu görülmektedir. Toplamda iki adet blok bulunduran projede satışa çıkacak olan toplam daire sayısı ise 50 adet. Dairelerin kat planlamaları ise farklı boyutlarda yapılarak hemen her kesimden bireyin tercih etmesini mümkün hale getirmiştir.

Alpuka Park Aluna Ödeme Seçenekleri

13 katlı olarak tasarlanan Alpuka Park Aluna ödeme seçenekleri açısından alıcılara karar yetkisi vermektedir. Binadan tercih edilen dairelerin kat sayısından daire büyüklüklerine kadar ortalama ödenmesi gerekli olan rakamlar değişmektedir. Ancak kat planlarında 900.000 TL gibi rakamlara rastlanıldığı bilinmektedir. Bu bağlamda tercih eden bireyler banka kredileri ile ödemelerini gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede birikmişi olmayanlar da kısa süre içerisinde kendi konutlarına sahip olabilmektedir. Üstelik bilindiği üzere içinde bulunduğumuz zaman zarfında bankaların temin ettikleri konut kredilerinin faiz oranlarında büyük indirimler gerçekleştirilmektedir.

Alpuka Park Aluna Özellikleri

Daireleri anahtar teslim şeklinde yapan Alpuka Park Aluna özellikleri sayesinde alıcıları memnun bırakmaktadır. Site içerisindeki sosyal tesisler hem yetişkinlerin hem de çocukların keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak imkânlarla donatılmıştır. Süs havuzu ve şelale ise projeye hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Spor alanı olarak tanımlanan 150 metrekarelik bölgede istenen sporlar yapılabilmektedir. Üstelik projede çocuklar için korsan ana teması üzerinden bir park da inşa edilmiştir. Sitenin artı yönlerinden biri de otopark bulundurmasıdır. Toplamda 150 araç kapasitesi bulunan otopark sayesinde ev sahiplerinin park derdi yaşamamaları garantilenmektedir. Binanın bakım çalışmaları kontrollü şekilde devam edeceğinden ve depreme karşı dayanıklı olduğundan ötürü ilerleyen zamanlarda da bir problem yaşanması beklenmemektedir.

Alpuka Park Aluna Nerede ve Yakın Çevresi

Şehir merkezindeki yoğun yaşamdan sıkılmış olanlar için Alpuka Park Aluna konum açısından oldukça idealdir. Özel araçlarla trafik olmaksızın ulaşım imkânı bulunan proje bölgesi D-20 otoyoluna çok yakındır. Ortalama olarak on dakikalık mesafe sayesinde Ankara içerisinde istenen yerlere ulaşım sağlanabilmektedir. Projenin konumunun en iyi yönlerinden biri D-200 otoyol bağlantısına da yakın olması şeklinde açıklanmaktadır. Bahsi geçen yol ile birlikte ev sahipleri Ankara’nı şehir içi yoğun trafiğini çekmek zorunda kalmamaktadır. Otobanın tercih edilmesi ile birlikte ulaşımlar hem daha hızlı hem de oldukça kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Projenin yakınında bulunan eğitim kurumları ve hastaneler de olduğundan ötürü bu açıdan da bir sıkıntı yaşanmayacaktır.

birevim
Paylaş

15 Comments

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Sevgi Hanım,
   Alpuka Park Aluna projesindeki daire tiplerinin fiyatı ” 850.000 TL’den ” başlamaktadır.

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Yağmur Hanım,
   Çankaya konut projeleri arasında yerini alan Alpuka Park Aluna projesinde daire fiyatları 850 bin TL’den başlıyor.

 1. Hakan Çakır Reply

  Alpuka park projesini arkadaşım sayesinde tanımıştım, orada ofisi var ve şahane bir şey gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 + four =