Trend Yaşam

Ankamall sinema nerede,nasıl gidilir?

Yaz aylarının da kış aylarının da vazgeçilmez etkinliğidir sinemalar. İster tek başınıza isterseniz grup halinde sinemaya giderek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Vizyondaki filmleri rahat ve konforlu koltuklarda izlemek için Ankamall sinema sizin için doğru bir tercihtir. Ankaralıların en çok tercih ettiği Ankamall Alışveriş Merkezi’nin içinde bulunan Ankamall sinema, kaliteli ses sistemi ve seçkin vizyon filmleriyle sinemaseverlerin bütün ihtiyaçlarını karşılıyor.

birevim-reklam

Ankamall sinema nerede, nasıl gidilir? sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz. Ulaşım açısından kolay bir konumda bulunan Ankamall sinema Yenimahalle, Akköprü’de yer alıyor.

Ankamall sinemaya gitmek için Ankara’da yaygın olarak kullanılan metroyu tercih edebilirsiniz. Kızılay’daki Metro bölümünden giriş yaparak Kızılay-Batıkent metrosuna binmeniz gerekiyor. Aynı yerde Kızılay-Çayyolu metrosu da bulunduğu için karıştırmamak için okları takip etmenizde fayda var. Kızılay -Batıkent Metrosundan Akköprü durağında inerek 10 metre sonra Ankamall Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

 birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
Trend Yaşam

Birikim Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Trend Yaşam

2019 Bahçe Dekorasyon Trendleri

Trend Yaşam

Amerikan Mutfak Nedir?

Trend Yaşam

Veraset İlamı Süresi Ne Kadar? Veraset İlamı Süresi Geçerse Ne Olur?