18 April, 2024

Ankamall sinema nerede,nasıl gidilir?

Yaz aylarının da kış aylarının da vazgeçilmez etkinliğidir sinemalar. İster tek başınıza isterseniz grup halinde sinemaya giderek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Vizyondaki filmleri rahat ve konforlu koltuklarda izlemek için Ankamall sinema sizin için doğru bir tercihtir. Ankaralıların en çok tercih ettiği Ankamall Alışveriş Merkezi’nin içinde bulunan Ankamall sinema, kaliteli ses sistemi ve seçkin vizyon filmleriyle sinemaseverlerin bütün ihtiyaçlarını karşılıyor.

birevim faizsiz ev

Ankamall sinema nerede, nasıl gidilir? sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz. Ulaşım açısından kolay bir konumda bulunan Ankamall sinema Yenimahalle, Akköprü’de yer alıyor.

Ankamall sinemaya gitmek için Ankara’da yaygın olarak kullanılan metroyu tercih edebilirsiniz. Kızılay’daki Metro bölümünden giriş yaparak Kızılay-Batıkent metrosuna binmeniz gerekiyor. Aynı yerde Kızılay-Çayyolu metrosu da bulunduğu için karıştırmamak için okları takip etmenizde fayda var. Kızılay -Batıkent Metrosundan Akköprü durağında inerek 10 metre sonra Ankamall Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

 

birevim
Paylaş