411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Emlak Konut Haberleri

Ankara’da 180 Ay Vade İle Ev Sahibi Olun

 

Ankara’da ev sahibi olmak isteyneler için TOKİ yeni bir duyuru yayınladı. TOKİ Türkiye Geneli Satış Duyuruları arasında yer alan açıklmaya göre, başvurular 6 Ağustos 2018 tarihinde başlanacak.

Ankara Kahramankazan Atatürk Mahallesi konut projesi kapsamında inşa edilecek olan konutlar 2 kategoriye ayrılmış. Orta gelir ve alt gelir grubu olarka belirlenmiş olan projeler 2+1 ve 3+1 olarak planlandı. TOKİ Ankara konut projesinde yer alacak olan daireler 2+1 grubu 254 adet, 3+1 grubu ise 30 adet olarak belirlendi. Halk Bank Ankara şubeleri üzerinde başvuru yapılabilecek. Başvuru tarihi ise 6 Ağustos olarak belirtilmiş.

2+1 Alt Gelir Grubu Ankara Kazan TOKİ Konutları Fiyat Çizelgesi

2018 başvuruları arasında yer alan duyuruda fiyatlar 129 bin 117 liradan başlatılmış. 180 vade ile satışa çıkan konutların aylık ödemesi 631,24 liraya denk geliyor. TOKİ’nin 2+1 konut fiyatları ise çizelgede görüldüğü şekilde gerçekleşecek.

 

3+1 Orta Gelir Grubu Fiyat Çizelgesi 

3+1 orta gelir grubu konutları içni belirlenen en düşük satış fiyatı TOKİ tarafından 180 bin 756 lira olarak belirlendi. Orta gelir grubu için 120 ay vadeli konut satışı yapılacak. Bu projenin geri ödeme aylık taksit tutarı 1.129 liraya tekabül ediyor.

Benzer Yazılar
Emlak Konut Haberleri

Tapu Randevu Alma En Kolay Nasıl Yapılır?

Emlak Konut Haberleri

Yapı Kayıt Belgesi Nedir, Ne İşe Yarar?

Emlak Konut HaberleriGüncel Haberler

Konut Satışları Düşmeye Devam Ediyor

Emlak Konut HaberleriGüncel Haberler

Nisan Ayı Kira Zam Oranları Belirlendi