18 April, 2024

Ardahan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim dünyasında olmak ciddi bir ayrıcalıktır. Faiz, ara ödeme ve kira yardımının olmaması sayesinde ev sahibi olmak isteyen tüketiciler hayallerindeki şartlara erişirler. Birevim’in kendine özgü ev alma yönteminde peşinat verme zorunluluğu da bulunmaz. Ayrıca, insanların bütçesini zorlayan son derece yüksek taksitlerin de olmadığını ifade etmeliyiz. Bir başka deyişle, alacağınız evin değeri ne ise onu ödersiniz.

birevim faizsiz ev

Birevim’den Kimler Faydalanabilir?

Birevim dünyasına Türkiye’nin neresinde olursanız olun katılabilirsiniz. Örneğin, Ardahan kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı son derece geniş kapsamlı olarak size sunulmaktadır. Ardahan’da ikamet ediyor olabilirsiniz ancak Birevim’e katılarak Türkiye’nin her yerinden ev alma ihtimaliniz vardır. Birevim; bu konuda müşterilerine herhangi bir sınır koymaz.

Birevim sayesinde evinizi çok daha ucuza mal edersiniz. Diğer taksitli ev alma yöntemlerinin tamamından çok daha ucuza olacak şekilde evinize sahip olabilirsiniz. Birevim; bu özelliğiyle Türkiye’de bir ilk olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, Birevim sayesinde taksitlerinizi de kendiniz belirlersiniz. 60, 80, 120, 180, 240, 360 veya 480 kişilik tasarruf gruplarından istediğiniz birisine katılabilirsiniz. Bu noktada, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına uygun bir tasarruf grubuna katılmanız gerekir. Birevim’de borcunuzu erken bitirme fırsatı da bulunmaktadır. Noter huzurunda yapılan çekilişin ardından evinizi teslim alacağınız tarih belli olur. Evinizi teslim almanız ile beraber aylık ödemiş olduğunuz taksitlere belirli bir oranda zam yapılmaktadır. Bu sayede, ödemeleriniz çok daha erken bitecektir.

Birevim Kimlere Uygundur?

Ev sahibi olmak herkesin hayalidir! Ancak, Ardahan kredisiz ve taksitle ev sahibi olma fırsatı sunan Birevim ile bu durum hayal olmaktan çıkmaktadır. İsterseniz düşük, isterseniz orta, isterseniz de yüksek gelirli birey olun, her koşulda Birevim’in size sunmuş olduğu taksitle ev alma fırsatından faydalanabilirsiniz. Çünkü, Birevim sisteminde herkesin bütçesine uygun ödeme grupları bulunmaktadır. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı yüksek ise 48 kişilik tasarruf gruplarına katılabilirsiniz. Ancak, taksit için ayırdığınız bütçe düşük ise 480 kişiliğe kadar uzanan tasarruf grupları sizi beklemektedir.

Birçok tüketicinin ev sahibi olma noktasında karşısına çıkan zorluklardan birisi de peşinat olmaktadır. Konut kredisi alsanız dahi evin değerinin yüzde 20 veya 25’lik kısmını peşinat olarak ödemek zorundasınız. Ancak, Birevim’de böyle bir zorunluluk yoktur. Bir başka deyişle, hiçbir şekilde peşinat ödemeden sisteme dahil olursunuz. Yine de peşinat ödemeyi tercih ettiğiniz takdirde aylık ödemeleriniz çok daha erken bitecektir.

Birevim ile ilgili olarak bilhassa sosyal medyada çok fazla spekülasyon dönmektedir. Ancak, Birevim’in işini güvenle yapan bir kurum olduğunu söylemeliyiz. Birevim tarafından uygulanan teminat yöntemleri sayesinde sisteme katılan her müşterinin hakkı sonuna kadar korunmaktadır. Sonuç olarak, Birevim; yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alarak kurulmuş bir organizasyondur.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Birevimolsa Post author Reply

   Merhaba Melek Hanım,
   Sözleşme ve daha ayrıntılı bilgi için en yakın Birevim şubesine uğrayıp aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

  1. Birevimolsa Post author Reply

   Merhaba Zehra Hanım,
   Başvurunuzun ardından 1 iş günü içerisinde dönüş yapılmakta ve ardından sisteme dahil olma süreciniz başlamaktadır. Ev teslimmat süresi en baştan belirlenebileceği gibi, kuralı sisteme de dahil olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

thirteen − 8 =