16 June, 2024

Artık Ev Sahibi Olmak Çok Kolay!

Gayrimenkul almak birçok kişinin, hayallerinde yatmaktadır. Birçok vatandaş, kendi evini almak veya yatırım yapmak amacıyla ev sahibi olmayı amaçlamaktadır. Ev sahibi olmak ise yanında birçok zorunluluk ve maddi yükü beraberinde getiriyordu. Bu zorunluluklar artık kalktı, ev sahibi olmak isteyenler, bu hayallerine daha yakınlar. Ev sahibi olmak artık çok daha kolay hale gelmiştir.

birevim faizsiz ev

  • Peşinat ödemeden,
  • Kefilsiz ve şartsız,
  • Bütçenize göre düzenlemiş ödeme yöntemleri ile
  • Kredisiz ve faizsiz

Ev sahibi olmak isteyenlerin artık istedikleri evlere ulaşmak bir telefon uzaklığındadır.

Ev Almak İsteyenlere Müjde

Ev almak isteyen vatandaşların çoğunluğunun, hayalindeki evi alabilmek için kredi çektiği bilinmektedir. Düşük kredi notuna sahip olan vatandaşlar, kredilerin getirdiği yükümlülükler ve faiz oranları gibi zorunluluklarla uğraşmak zorunda kalıyorlar. Bu süreçte birçok vatandaşın ev almaktan vazgeçtiği bilinmektedir. Günümüzde ise ev almak artık çok daha kolay! Ev almak isteyenler artık faizsiz, tasarruf mantığına dayalı sistemlerde, bütçesine uygun şekilde yapılandırarak kira öder gibi ev alabilmektedirler.

Kredi Çekmeden Ev Almak

Kredi çekmeden ev almak artık bir hayal değil, bunun için birçok yeni yöntem sistemleri ortaya çıkmıştır. Dar ve orta gelirli vatandaşların kredisiz ev almak için güvenebileceği birçok sistem vardır. Bu sistemler aracılığı ile ev almak isteyen vatandaşlar, yöntemlerden birini seçerek hayalindeki eve koşulsuz ulaşılabilir. Ev almak isteyen vatandaşlar, fon sistemi içerisinde ödemeyi istedikleri gibi yapılandırabildikleri için zorluk yaşamadan, koşulsuz ev sahibi olma imkânını elde etmektedirler. Kendi bütçelerine göre oluşturdukları ödeme planı ile rahat bir ödeme planı oluşturmaktadırlar. Diğer yandan peşinatsız ev sahibi olma yöntemlerini de görmek mümkündür. Peşinatsız ev sahibi olma yöntemi vatandaşların, kredisiz ev almalarında avantaj sağlamaktadır.

Peşinatsız Ev Almak

Peşinatsız ev sahibi olma, artık kredisiz ev almak isteyenlerin tercih ettiği yöntemlerdendir. Gayrimenkul alımlarında, vatandaşların karşısına çıkan peşinat ödeme sorunu artık bu sistemle tarih olmaktadır. Vatandaşlar, peşinat ödeyip ödemeyeceğine kendi karar vererek, peşinat yükünden istediği takdirde kurtulabilmektedir. Ev sahibi olmak isteyenlerin, yakından takip ettiği kampanyalara katılabilmek için büyük miktarda paralar ödemek zorunda kalıyordu. Ancak artık vatandaşların zorlanmasına yol açan bu zorunluluk peşinatsız ev alma yöntemleri ile ortadan kalkmıştır. Ev almak isteyenler, peşinat ödememe seçeneği sunularak birikmişi olmayan vatandaşların da kampanyalara katılmasına olanak sağlamaktadır. Birikmişi olanlar ise peşinatını ev almak istedikleri firmalara vererek vadelerin ödeme tarihini daha erkene alabilirler. Aynı zamanda, vade ödemelerini de istedikleri gibi yapılandırarak, kendileri için daha uygun bir ödeme planı yapabilmektedirler.

Kredi Çekme Derdine Son!

Ev almak isteyenler kredi çekmeden, kefilsiz ev sahibi olma şansına, peşinatsız ev alma yöntemi ile daha kolay ulaşmaktadırlar. Arada herhangi bir aracı veya fazladan bir şart olmadan ev sahibi olmak isteyenler bu yöntemleri değerlendirmelidir. 18 yaşını doldurmuş, düzenli bir işte çalışan biriyseniz ve ev almak istiyorsanız, kredi çekmeden ev sahibi olmak mümkündür. İstedikleri evi seçme şansı da tanıyan bu sistemlerde yardımlaşma ile katılımcılar, bütçelerine uygun gruplar içerisinde yer alarak ev sahibi olabilirler. Noter onaylı kuralar sonucunda evine gireceği tarihi, ödeme planı ve diğer detaylara hâkim olan vatandaşlar, kendilerini bu doğrultuda hazırlama şansına da ulaşacaklardır.

Ev sahibi olmak için bin bir türlü uğraşlar veren çoğu aile, bugün avantajlı ev kampanyaları ile birçok kolaylık yaşamıştır. Her aile bireyi kendilerine ait sıcak bir yuvada yaşamak ister. İnşaat sektörünün Türk ekonomisi için lokomotif olması, birçok farklı inşaat projelerine de zemin hazırlamıştır. Devlet destekli olan bazı projelerin TOKİ aracılığı ile gerçekleştirilmesi, diğer inşaat firmalarına da ilham olmuştur.

Farklı bütçelere uygun birçok sayıda inşaat projesi ile günümüzde ev sahibi olmak artık çok kolaydır. Memur, işçi, esnaf, çiftçi vb. toplumun birçok kesiminden aile günümüzde ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. İnşaat sektörünün bu kadar toplumun geniş kesimine hitap etmesi, bu sektörün kapsamını da arttırmıştır. Bankaların da inşaat firmalarıyla ortak hareket etmesiyle ev alacak ailelere birçok kolaylık sağlanmıştır. Bu kolaylıklardan en önemlisi peşinatsız ev alma projesidir.

Günümüz şartlarında herkesin belli bir birikimi olmayabilir. Asgari ücretle geçinen ailelerden tutun da 3-4 çocuk okutan aileler geçimini zor şartlar altında sağlamaktadır. Bu ailelerin de en büyük arzusu, kiradan kurtulup ev sahibi olmaktır. Eskiden ev almak, sadece belli zümreye veya belli bir oranda birikimi olan ailelere mahsustur. Günümüzde ise asgari ücretle geçinen ailelere kadar farklı birçok kesimden aile ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Peşinatsız Ev Alma Avantajları

Konut gibi önemli bir gayrimenkule sahip olabilmek eskiden zor olmakla birlikte günümüzde artık çok kolaydır. Peşinatsız ev almak için çok büyük meblağlara artık gerek yoktur. Her ay düzenli bir şekilde ödeyeceğiniz bir taksit oranı ile ev sahibi olabilirsiniz. Bu konuda birçok inşaat firması cazip kampanyalar düzenlemektedir. Peşinatsız taksitle ev almak için yapmanız gereken ilk şey, düzenli bir işe sahip olmanızdır. Eğer, kendinize, işinize güveniyorsanız, taksitleri ödeme noktasında sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorsanız rahatlıkla ev sahibi olabilirsiniz.

Kirada oturan aileler için günümüzde ev almak artık çok avantajlıdır. Kiraya ödediğiniz parayla ev sahibi olabilirsiniz. Her ay kira için ödenen taksit miktarı kadar peşinatsız taksitle ev projelerinin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu projelerden faydalanmak için kendinize yakın hissettiğiniz bir inşaat firmasına uğrayabilirsiniz.

birevim
Paylaş

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nineteen − 4 =