18 May, 2024

Asat borç ödeme, su borcu yapılandırma!

Asat Borç Ödeme,  su ve atıksu İdaresi, vatandaşların su borçlarını öderken zamandan tasarruf sağlamaları için online sistemi hizmete sundu. Antalya halkının su faturası yatırırken kuyrukta beklememeleri ve zamandan tasarruf etmeleri için Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi, online sistemi hizmete sundu.

birevim faizsiz ev

ASAT online işlemlere giriş yaparak su faturası online ödeme ve borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı kullanılarak ödenen sistemde aynı zamanda su fatura borçlarınızı da görüntüleyebilirsiniz. Asat borç ödeme sistemine su aboneliğinize ait abone numarasını (su ihbarnamesinde yazan) girerek sisteme giriş yapabilirsiniz.

ASAT su faturası borç ödeme işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra ödendi belgesinin bir kopyasını bilgisayarınıza kaydetmenizde fayda var.

ASAT su faturası borç ödeme işlemlerini online olarak ödemek istemeyen vatandaşlar ödemelerini, Akbank, Aktif Bank, Alternatif Bank, Albaraka Bank, Denizbank, Qnbfinans Bank, Finans Katılım Bankası, Fibabank, Garanti Bankası, Halkbank, Hsbc Bank, Icbc Bank, Ing Bank, İş Bankası, Kuveyt Turk Katılım Bankası, Şekerbank, Türk Ekonomi Bankası (Teb), Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, PTT veznelerine yatırabileceğiniz gibi bankaların internet şubeleri ve cep şubelerinden ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Antalya ASAT – Fatura Sorgula ve Öde

Antalya ASAT – Fatura Sorgula ve Ödeme işlemlerini online yapabilirsiniz. ASAT sitesine girdikten sonra “ASAT ONLINE ÖDEME” butonuna giriş yaptıktan sonra Abone Numarası ve Güvenlik kodu girerek işlem yapabilirsiniz.

SU BORCU YAPILANDIRMA

Antalya Su ve Atık Su İdaresi Genel Müdürlüğü, çeşitli sebeplerle zamanında borçlarından kurtulmak isteyen vatandaşlara fırsat sundu. Borcu icraya giden vatandaşların da yararlandığı fırsatta, müracaatçılar borçlarının faizsiz halini seçtikleri taksitlerle ödeyebilecekler.

İnternet Üzerinden Ödeme

asat.gov.tr üzerinden İnternet Üzerinden Su Faturası Ödeme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Asat üzerinden internetten kredi kartı bilgilerini girerek su faturası ödeme ve kredi kartı bilgileriniz bu şekilde üçünçü şahısların eline geçmez durumu söz konusu değildir.

birevim
Paylaş