15 June, 2024

Aydos Country Projesi 

Şehir merkezinde doğal bir yaşam elde etmek isteyenler için Aydos Country en iyi tercihlerden biri olacaktır. Yapımcı firması Sinpaş GYO olan proje imkânları ve kalitesi sayesinde hemen teslim edilerek yeni sahiplerini beklemektedir.

birevim faizsiz ev

Aydos Country Kat Planları

Konut projelerinde arsa alanlarının dar olması yüzünden kat planlamalarında sorunlar yaşanabilmektedir. Aydos Country kat planları açısından öncelikle 50 bin metrekareden oluşan geniş arsa alanının artısını sunmaktadır. Böylelikle teslim edilecek olan konuların büyüklükleri pek çok alternatif üzerinden ayarlanabilmiştir. 1+1 ile başlayan konut tiplerinde alternatifler sıralı olarak 4+1’e kadar çıkabilmektedir. 1+1 olarak satılan konut tiplerinin minimum metrekaresi ise 69’dur. Konutların büyüklükleri 209 metrekareye kadar çıkabilmektedir.

Aydos Country Ödeme Seçenekleri

Ev sahibi olmak isteyenler için Aydos Country ödeme seçeneklerinde farklı kampanya sunumları gerçekleştirilmiştir. Yenilenen kampanyaya göre konut bedelinin sadece %10’luk oranının peşinat olarak verilmesi yeterli olmaktadır. Peşinat ödemelerinden sonraki altıncı ayda ise %10 bir ödeme daha yapılmaktadır. Ara ödemeler 12 ay sonrasında %15 24 ay sonrasında ise %20 şeklinde planlanmıştır. Ara ödemelerden sonra kalan konut bedeli için ise 60 ay vade üzerinden sıfır faiz imkânları sunulmaktadır. İsteyen bireyler ödemelerini TÜFE’li ödeme planlarına göre de yapabilmektedir. Bu planlama biçicinde de %10’lu peşinat, 6 ve 12.aylarda %10 oranında ara ödeme yer almaktadır. Kalan borç için ise 60 aylık vade uygulanmaktadır.

Aydos Country Özellikleri

Doğa ile iç içe bir yaşam hayal edenler için Aydos Country özellikleri yeterli olacaktır. Yapı, Aydos Ormanı’na bir dakikalık yürüme mesafesindedir. Bunun yanı sıra yapı içerisinde açık yüzme havuzu ve çocuklar için ek bir yüzme havuzu daha bulunmaktadır. Sauna, güvenlik, orman manzarası, göl manzarası, kapalı otopark sitenin genel özelliklerinden sadece birkaçıdır. Yapının en iti yönlerinden biri ise depreme karşı dayanıklı olarak inşa edilmesidir. Projesinin yeni olması sayesinde zemin çalışmaları kapsamında sorun oluşturmayacak bölgelerin tercih edildiği de bilinmektedir. Ev sahipleri konutlarında ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma artıları da elde edebilmektedir.

Aydos Country Nerede ve Yakın Çevresi

Aydos Country yakın çevresi ile adeta bir doğa harikası olarak görülmektedir. Aydos Ormanlarına yakın olmasının yanı sıra göl manzarasına da sahip olan proje pek çok yaşam alanına da yakındır. Özellikle Sabiha Gökçen Havalimanına ortalama on ila on beş dakika içerisinde erişim sağlanabileceğinin altı çizilmektedir. Bunun yanı sıra İstanbul Finans Merkezi’ne de çok yakın olan projeyi tercih edenler eğitim ve sağlık hizmetlerinden de kendilerini soyutlamak zorunda kalmayacaklardır. Çünkü proje alanına çok yakın olan; Özel Saygı Hastanesi, Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Özel Ersoy Hastanesi Genel Cerrahi gibi merkezler yer almaktadır. Proje alanında pek çok devlet okulu ve kolejin olduğu da bilinmektedir.

birevim
Paylaş