16 June, 2024

Babacan Port Royal’de 249 bin TL’den başlayan fiyatlar

Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı’nın karşısında Babacan Holding imzasıyla yükselen Babacan Port Royal yatırımcısına 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla cazip fırsatlar sunuyor.

birevim faizsiz ev

Bölgenin iddialı projesi olan Babacan Port Royal lokasyondaki diğer projelere göre %30’a yakın daha ekonomik fiyatlar sunuyor. Metrekare fiyatlarının 5.500 TL’den başladığı projede konut sahibi olmak isteyenlere 50 ay vade 0 faiz imkanı sunuluyor.

Proje toplam 5 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşuyor. Projedeki daireler stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Mimari tasarımı ise dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup’a ait. Babacan Port Royal’de yer alan dairelerin alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişiyor.

MERKEZİ KONUM

Lokasyon itibariyle merkezi konumda bulunan Babacan Port Royal, Yeşilköy Atatürk Havalimanı’na çok yakın, E-5 yolu yakınında, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın cazip bir lokasyona sahip. Aynı zamanda birçok okul, hastane, AVM ve devlet dairelerine de yakın konumda yükseliyor.

Teslimlerin Mart 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan ‘Babacan Port Royal’in bin metrekarelik kapalı alanı; sosyal donatılar için ayrıldı. Projede fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi zengin sosyal donatı alanları mevcut. Yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu ‘Babacan Port Royal’de ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları da bulunuyor.

birevim
Paylaş