15 June, 2024

Babalar Günü’ne özel konut kampanyaları

Gayrimenkul sektörü her yıl olduğu gibi bu yıl da babaları unutmadı. Babalar Günü’ne özel düzenledikleri kampanyalarla ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. İşte Babalar Günü’ne özel konut kampanyaları;

birevim faizsiz ev

MAÇ BİLETİ BABACAN’DAN

Babacan Holding, Babalar Günü için kombine bilet kampanyası düzenliyor. 12-25 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Palace’ projelerini kapsıyor. 12-25 Haziran tarihleri arasında konut alanlar tuttuğu 3 büyük takımdan birinin kombine biletini kazanıyor.

EVİNPARK ADA TEPE’DEN YÜZDE 10 İNDİRİM

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığında Maltepe’de hayata geçirilen Evinpark Adatepe, Babalar Günü’ne özel kampanya düzenledi. Düzenlenen kampanyada ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim yapılıyor. Kampanya 17 ve 18 Haziran tarihlerinde geçerli olacak. 2018 yılında teslim edilmesi planlanan projede metrekare fiyatları 7 bin TL’den başlıyor.

DKY İNŞAAT’TAN VADE FARKSIZ KAMPANYA

DKY İnşaat’ın 18 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanyasında hiç peşinatsız vade farksız 60 ay taksitle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Kampanya DKY On Kağıthane, DKY Sahil Kartal, DKY Kartal ve DKY Business Kartal projelerini kapsıyor.

birevim
Paylaş