411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Güncel HaberlerTrend Yaşam

Bademlik Adventure Park, Eğlencenin Adresi!

Bademlik Adventure Park, Eğlencenin Adresi!Bademlik Adventure Park, heyecan verici aktivitelerin renkli  eğlence alanı ile kaliteli zaman geçirmenin yeni adresi.Polimeks Holding’in inşa ettiği Bademlik Adventure Park, yer aldığı 5 dönüm alanda her yaştan ziyaretçisine keyifli zaman sunuyor. Eskişehir’de yer alan söz konusu alanda, heyecan dolu parkurlar ve birbirinden farklı 39 ayrı aktivite yapılabilecek.

Toplamda, 5 dönüm arazi üzerinde yükselen Bademlik Adventure Park, Eskişehir’de keyifli zaman geçirmek isteyenlere güzel ve renkli alternatifler sunuyor. Park, çocuk ve yetişkinler için ayrı ayrı aktivite alanları sunuyor. Bademlik Adventure Parkı, ziyaretçilerine zengin yeme – içme seçenekleri ile de cazip mönüler sunuyor.

Park, sunduğu 39 adet aktivite seçeneği sayesinde, her yaştan ziyaretçiye uygun etkinlik şansı veriyor. Doğanın içinde ağaçlarla dolu bir alanda 12 oyun köprüsüyle, 7-12 yaş grubu çocuklar eğlenirken öğrenecek.

Eğlence ve Adrenalin, Bademlik Adventure Park’ta!

Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin desteklenmesine yönelik aktivitelerle, sosyal gelişimlerine katkı sunuyor. Ahşap direkler üzerinde ve yetişkinler için tasarlanan macera parkında ise zorluk derecesine göre dört parkur, 2 kat ve 24 oyun bulunuyor.

Ayrıca, 13 metre yüksekliğinde çift rotalı tırmanma duvarı, 13 metre powerfan (yüksekten atlama kulesi) ve 120 metre uzunluğundaki zipline (ip kaydırağı) parkın ziyaretçilerine tırmanma ve atlama  fırsatı veriyor. Bademlik Adventure Park, uzun yürüyüş parkuruyla sakin ve keyifli bir gün vaad ediyor.

Benzer Yazılar
Trend Yaşam

Kartal Metro Durakları

Trend Yaşam

Müstakil Ev Nedir?

Trend Yaşam

Kadıköy Metro Durakları

Güncel Haberler

Kooperatiften Ev Alınır Mı?