15 June, 2024

Bademlik Adventure Park, Eğlencenin Adresi!

Bademlik Adventure Park, Eğlencenin Adresi!Bademlik Adventure Park, heyecan verici aktivitelerin renkli  eğlence alanı ile kaliteli zaman geçirmenin yeni adresi.Polimeks Holding’in inşa ettiği Bademlik Adventure Park, yer aldığı 5 dönüm alanda her yaştan ziyaretçisine keyifli zaman sunuyor. Eskişehir’de yer alan söz konusu alanda, heyecan dolu parkurlar ve birbirinden farklı 39 ayrı aktivite yapılabilecek.

birevim faizsiz ev

Toplamda, 5 dönüm arazi üzerinde yükselen Bademlik Adventure Park, Eskişehir’de keyifli zaman geçirmek isteyenlere güzel ve renkli alternatifler sunuyor. Park, çocuk ve yetişkinler için ayrı ayrı aktivite alanları sunuyor. Bademlik Adventure Parkı, ziyaretçilerine zengin yeme – içme seçenekleri ile de cazip mönüler sunuyor.

Park, sunduğu 39 adet aktivite seçeneği sayesinde, her yaştan ziyaretçiye uygun etkinlik şansı veriyor. Doğanın içinde ağaçlarla dolu bir alanda 12 oyun köprüsüyle, 7-12 yaş grubu çocuklar eğlenirken öğrenecek.

Eğlence ve Adrenalin, Bademlik Adventure Park’ta!

Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin desteklenmesine yönelik aktivitelerle, sosyal gelişimlerine katkı sunuyor. Ahşap direkler üzerinde ve yetişkinler için tasarlanan macera parkında ise zorluk derecesine göre dört parkur, 2 kat ve 24 oyun bulunuyor.

Ayrıca, 13 metre yüksekliğinde çift rotalı tırmanma duvarı, 13 metre powerfan (yüksekten atlama kulesi) ve 120 metre uzunluğundaki zipline (ip kaydırağı) parkın ziyaretçilerine tırmanma ve atlama  fırsatı veriyor. Bademlik Adventure Park, uzun yürüyüş parkuruyla sakin ve keyifli bir gün vaad ediyor.

birevim
Paylaş

12 Comments

 1. Filiz Demir Reply

  Çocuklar için gerçekten aksiyon dolu bir eğlence parkı, bizde çocukları götürmüştük çok beğenmişlerdi 🙂

 2. Pınar Yalçın Reply

  Çocuklar için gerçekten eğlenceli bir yer, biz ebeveynler içinde onlar eğlenirken dinlenmek için güzel bir yer

 3. Nil Can Reply

  Burası gerçekten çok güzel bir yer, pandemi önce yeğenlerimi götürmüştük çok eğlenmişlerdi.

 4. Sude Tekin Reply

  Bademlik adventure’yi abimler sayesinde keşfettim, çocuklar için gerçekten çok güzel bir alan 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

13 + three =