24 April, 2024

Barcelona City Projesi

Barcelona City projesi Taham Yapı’nın yürütmüş olduğu iddialı projelerden biridir. Konum ve yapı özellikleri sayesinde projenin son zamanlarda yapılan en iyi projeler arasında gösterildiği bilinmektedir. Üstelik inşası tamamlanan konutlara anında yerleşim imkânı bulunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Barcelona City Kat Planları

Şehir yaşamı pek çok insanı çok katlı apartmanlarda ya da rezidanslarda oturmaya mecbur bırakmış durumdadır. Barcelona City kat planlarından anlaşıldığı üzere yapıda çok katlılık sorunu ortadan kaldırılacaktır. Toplam olarak beş farklı blok bulunduran projede kat sayısı minimum rakamlarda tutulmaya çalışılmaktadır. Yapılardaki konutların büyüklükleri ise 123 metrekare ile başlayıp 176 metrekareye kadar artabilmektedir. Bu alanda katlarda tek katlı ara katlı ve dubleks olmak üzere alternatif konutlar bulundurulmaktadır.

Barcelona City Ödeme Seçenekleri

Barcelona City ödeme seçenekleri ile de alıcıların yüzünü güldüren bir proje olarak görülmektedir. Arsa alanı ve manzarası çok iyi olan konutları satın almak isteyenler için belli kampanyalar düzenlenmektedir. Kampanyaların geçerlilik süresi değişim göstermekle birlikte genel kapsamında ödemelerin %50 oranı peşinat olarak alınmaktadır. Peşinat sonrasında devam edecek ödemeler için ise uygun faiz oranlarından vadeler yapılmaktadır. 18 ay boyunca 0 faiz uygulaması bu alanda oldukça iyi kampanyalardan biri olarak gösterilmektedir. Yine de kesin rakamlar için hangi konutların satın alınmak istendiğine karar verilmesinin ardından özel bir ödeme planı oluşturulmalıdır.

Barcelona City Özellikleri

Günümüzdeki yapıların aksine Barcelona City özellikleri ile birlikte kullanıcılarına rahat ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Proje toplamında 44 adet konutun teslimi yapılacaktır. Konutların büyüklük özellikleri ise değişmektedir. 3+1 bahçe katı, ara kat dubleksler oldukça popülerdir. Bunun yerine 4+1 ve 187 metrekare büyüklüğe sahip olan dairelerin tercih edilmesi de mümkündür. Projede sosyal alanlar da itina ile düşünülmüştür. Kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, spor salonu ve çocuklar için özel oyun alanları tasarlanmıştır. Üstelik tasarımlarda güvenlik her daim en üst seviyelerde tutulmuştur. Binaların teknik donanımlar açısından eksikli olmadığı da belgeli şekilde kanıtlanabilmektedir.

Barcelona City Nerede ve Yakın Çevresi

Barcelona City yakın çevresi ile konut sahiplerini bir kez daha memnun edecektir. Öncelikle yapı Bursa Mudanya’da yer almaktadır. Çevresinde bulunan hastaneler ve eğiştim kurumları sayesinde bu alanlarda sıkıntı yaşanması mümkün olmayacaktır. Aile sağlık merkezlerinin yanı sıra konutlardan Mudanya Devlet Hastanesi’ne de kısa süre içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir. Konutlar sağlık ve eğitimin yanı sıra sosyal aktiviteler veyahut alışveriş yapılabilecek alanlara da oldukça yakındır. Özdilek Bursa Geçit AVM ya da Bamboo Park da en az hastaneler ve eğitim kurumları kadar kolay ulaşılabilirdir. Projenin sağlamış olduğu konum artıları ile birlikte 2020’de teslim edilmesi beklenmektedir. Firma tarafından yapılan resmi açıklamalar çerçevesinde tam teslim tarihi olarak ise Mart 2020 gösterilmektedir.

birevim
Paylaş