18 April, 2024

Birevim Araba Kampanyaları Neler?

Birevim kampanyaları otomobil almayı çok daha kolay bir hale getiriyor. Birçok zorunlu şartı ortadan kaldıran bu kampanyalar ile her gün yeni bir birey araba sahibi oluyor. Tamamen sizlerin düşünülerek oluşturulduğu bu kampanyalar ise herkese eşit şartlarda sunuluyor.

birevim faizsiz ev

Birevim’de Sunulan Araba Alma Kampanyaları

Birevim ile sunulan kampanyalar kişilerin araba almasının önündeki engelleri kaldırmaya devam ediyor. Sizlerle buluşan Birevim araba kampanyaları;

  • Peşinatsız, ön ödemesiz ya da kefilsiz araba sahibi olabilirsiniz.
  • Sizin için sunulacak destek miktarının içerisine faiz eklenmez ya da sizi olumsuz etkileyecek komisyon tutarları alınmaz.
  • Taksitleriniz tamamen sizin isteğinize göre oluşturulur. Sizi zorlayacak yüklü taksitler yerine maddi durumunuzun yeteceği tutarları belirlersiniz.
  • Birevim araba almak için 429 TL’den başlayan taksitleri uygulayabilirsiniz.

Birevim Araba Alma Şartları

Birevim araba ya da ev almak isteyen kimseye ön koşul ya da şart sunmaz. Sunulan Birevim araba şartları şu şekildedir denebilir;

  • Araba almak istiyor ve araba alacak birikime sahip değilseniz Birevim ile araba alabilirsiniz. Herhangi bir nakit ödeme ya da toplu paraya Birevim’de ihtiyacınız yoktur.
  • Birevim şubelerine giderek başvuruda bulunmanız araba almanız için şarttır. Başvurunuzda dilediğiniz arabaya sahip olmanız için gerekli tasarruf planı sizinle beraber yapılır. Tasarruf sözleşmesi belirlenerek teslimatın yapılacağı tarih belirlenir. Belirlenen tarihte aracınıza kavuşarak artık bir araç sahibi olursunuz.
  • Herhangi bir peşinat ya da kefile ihtiyacınız yoktur. Yanınızda yalnızca isteklerinizi getirmeniz yeterli olur. Sizden hemen bir ödeme yapmanız beklenmez. Ancak dilerseniz peşinat ödemesi yaparak var olan ödeme tutarınızı düşürebilirsiniz.

Birevim’de Araba Taksitleri Nasıl Belirlenir?

Araba almak isteyen kişilerin en çok karşılaştığı problemlerden birisi bankalara ödenen yüklü taksitlerdir. Faizler ile çok daha yüksek hale ulaşmış geri ödenecek tutar her ay yüksek tutarlar ile ödenir. Ödemelerde bir problem yaşanırsa ise de kişileri çok daha zorlu şartlar bekler.

Birevim araba taksitleri ise sizin bütçenize uygun olarak düzenlenir. Böylece hiçbir zorluk çekmeden araba sahibi olmanız sağlanır. Eğer ödemelerinizde de problem yaşarsanız taksit erteleme gibi şanslarınız bulunuyor.

Birevim taksit ödemelerini dilerseniz Birevim şubelerinden dilerseniz de işubeden yapabilirsiniz. Taksit ödeme sırasında ödenmiş taksitlerinizi ve ileride ödemeniz gereken kalan tutarı öğrenebilirsiniz. Her bir taksitte hayalinizdeki arabaya bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Birevim’in Kampanyalarından Yararlanın

Birevim’e başvuran herkes Birevim’in kampanyalarından yararlanabilir. Bu kampanyalar için özellikle bir koşul ya da şart aranmaz. Birevim oto en uygun fiyatlara en uygun arabaları almanızı sağlıyor.

Birevim’in kampanyalarından yararlanarak dilediğiniz arabaya sahip olmak istiyorsanız size en yakın olan şubeye başvuruda bulunmanız gerekir. Başvurunuzda uzman ekip arkadaşımız ile görüşerek hayalinizdeki arabayı almanız için uygun tasarruf planınızı gerçekleştirirsiniz. Daha sonra ise tasarrufunuzu yaparak kısa sürede dilediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × one =