21 May, 2024

Birevim Bilgisayar Kampanyası – Taksitle Bilgisayar Alın!

Evden çalışmanın önem kazandığı şu günlerde siz de kaliteli bir bilgisayara sahip olmak mı istiyorsunuz? Bu noktada, Birevim bilgisayar kampanyası sayesinde istediğiniz markanın beğendiğiniz bilgisayar modelini alma şansına sahip olabilirsiniz!

birevim faizsiz ev

Herkesin bildiği üzere günümüz ekonomik şartlarında bilgisayar almak hiç kolay değil! Bilhassa sürekli artan Amerikan doları ve Euro kuru yüzünden bilgisayarların fiyatı da her geçen gün artıyor. Bu noktada, umutsuz olmanıza gerek yok! Bilgisayar satın almak için bankalardan ihtiyaç kredisi almak zorunda da değilsiniz! Birevim; yıllardan bu yana çok uygun şartlarla insanların ev ve araba sahibi olmasını sağladığı gibi taksitle bilgisayar sahibi olmasını da sağlıyor! Peki, nasıl? Gelin, hep birlikte öğrenelim!

Birevim Bilgisayar Kampanyasının Şartları Nelerdir?

Faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz ve ek masrafsız olarak insanların ev ve araba sahibi olmasını sağlayan Birevim; bununla yetinmeyerek tüketicilerin diğer ihtiyaçları için de farklı kampanyalar sunmaktadır. Birevim dünyası ile tanışan herkesin bildiği üzere Birevim’de bireysel tasarruf yoktur. Tüketicilerin beraber tasarruf yöntemi sayesinde planlanabilir ihtiyaçlarına en kısa sürede ulaşması hedeflenmektedir.

Birevim; birlikte tasarruf finansını ev ve araba sahibi olma amacının çok ötesine taşımıştır. E-scooter, akıllı saat, robot süpürge, akıllı telefon derken bilgisayar satın almak isteyenler için de birlikte tasarruf imkanı sunulmaktadır. Yalnızca 60 TL’den başlayan tasarruflar sayesinde tüketicilerin en kısa sürede bilgisayarlarına kavuşması sağlanmaktadır. Birevim; tüketicilerin 23 bin TL’ye kadar olan bilgisayar modellerini almasını sağlamaktadır. Son derece avantajlı bir çalışma bedelinin yanı sıra peşinatsız olarak da sunulan bu seçenek ile bilgisayar almak birçok tüketici için hayal olmaktan çıkmaktadır. Bankalara borçlanmadan bilgisayar sahibi olmak isteyenler için en uygun seçenek Birevim olarak bilinmektedir.

Birevim Bilgisayar Kampanyasına Başvuru Nasıl Yapılır?

Birevim bilgisayar kampanyasına başvuru için ilk olarak Birevim.com adresini ziyaret etmelisiniz. Kampanyalar kısmından tasarrufa ilk adım paketini seçmelisiniz. Bu sayede, ilk olarak kampanya hakkında bilgi almış olursunuz. Ardından, şimdi başvur kısmına tıklamalısınız. Açılan sayfada karşınıza bir form çıkacaktır. Formu doldurmadan evvel bilgisayar satın almak için başvuru yapacağınızı belirtmelisiniz. Adınızı ve soyadınızı, e-mail adresinizi, cep telefonu numaranızı, il ve ilçenizi seçtikten gönder kısmına tıklayarak başvurunuzu tamamlamış olursunuz. Bunun yanı sıra, size en yakın Birevim şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca, 444 23 53 numarası üzerinden Birevim iletişim merkezi ile de temas kurabilirsiniz.

Birçok kişinin aklında neden Birevim sorusu bulunmaktadır. Birevim; her şeyden önce, son derece güçlü bir finansal altyapıya sahiptir. Tüketicilerin tasarrufları her zaman garanti altındadır. Buna ek olarak, tüketicilerin ekonomik durumlarına göre ödeyecekleri aylık taksit tutarlarını belirlemesine imkan tanınmaktadır. Ödeme yapmakta zorlanan tüketiciler için farklı alternatifler belirlenmektedir. Ayrıca, tüm işlemler noter huzurunda yapılmaktadır.

birevim
Paylaş

8 Comments

  1. Şevval Güneş Reply

    Bilgisayar satışı için güzel bir adım, taksit taksit istediğimiz özellikteki bilgisayarı alabileceğiz 🙂

  2. Aysima Arslan Reply

    Birevim elektronik sektörü içinde finans sağlaması çok iyi bir çok şeye faizsiz sahip olabilmek çok güzel 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nine + 10 =