18 April, 2024

Birevim Buzdolabı Kampanyası – Taksitle Buzdolabı Alın!

Yeni bir buzdolabı almaya karar verdiyseniz işinizin zor olduğunu söyleyebiliriz! Çünkü, buzdolabı modellerinin yüksek fiyatlarından dolayı vermiş olduğunuz kararı sorgulayacak noktaya gelebilirsiniz. Buzdolabı satın almaya karar verenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususların olduğunu biliyoruz. Teknik servis desteğinin varlığı, buzdolabının türü (tek kapılı veya çift kapılı olması) buzdolabı hacmi, ek teknolojiler, low frost veya no frost oluşu, diğer özellikleri belirleyici olmaktadır. Bu hususlara dikkat ederek buzdolabı alınmaktadır. Ancak, buzdolabının fiyatı da en az özellikleri kadar önem taşımaktadır.

birevim faizsiz ev

Birevim; kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin neredeyse her şehrinde vermiş olduğu hizmetlerle adını çok geniş kesimlere duyurmuştur. Birçok kişinin faizsiz, peşinatsız, vade farksız ve bütçesine uygun taksitlerle ev veya araba sahibi olmasını sağlayan Birevim; bununla yetinmeyerek farklı ürünler için avantajlı kampanyalar düzenlenmektedir.

Birevim’den Taksitle Buzdolabı Alma Fırsatı!

Birevim bünyesinde birçok farklı kampanya bulunmaktadır. Özel tasarruf programlarının yanı sıra tasarrufa ilk adım paketi, büyüyen tasarruf yöntemi, en uygun maliyet ve en uygun teslimat olmak üzere farklı seçenekler de yer almaktadır. Bu noktada, Birevim; borçlanmadan mümkün sloganıyla insanların çok uygun taksitlerle buzdolabı sahibi olmasını sağlamaktadır.

Birlikte tasarruf finansı ile cep telefonundan tutun da akıllı saate, buzdolabına, robot süpürgeye, mobilyaya, elektrikli scooter’a kadar birçok eşya satın alınmaktadır. Bu sayede, Birevim; ev ve araba almanın çok ötesinde imkanlar sunmaktadır. Tüketicilerin planlanabilir somut ihtiyaçlarının borçlanmadan karşılanması noktasında hizmet verilmektedir.

Birevim; yalnızca 60 TL’den başlayan aylık taksitlerle tüketicilerin buzdolabı sahibi olmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak, 23 bin TL’ye kadar ihtiyaç duyulan ürünlerin satın alınması mümkün olmaktadır. Son derece avantajlı çalışma bedeli ve peşinatsız seçenekler sayesinde buzdolabı sahibi olmak her geçen gün daha da kolay hale gelmektedir. Birlikte tasarruf finansının ne olduğu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bireysel tasarrufların kitlesel bir fon gibi yönetilerek kişilerin hiçbir şekilde borçlanmadan ev, araba ve diğer ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır.

Birevim’in buzdolabı kampanyasına 18 yaşından büyük olan herkes katılabilir. Birevim’de peşinat ve ara ödeme zorunluluğunun olmaması ciddi bir avantaj olarak dikkat çekmektedir.

Birevim Buzdolabı Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birevim’in sunmuş olduğu uygun taksitlerle buzdolabı satın alma kampanyasına başvuru yapmak son derece kolaydır. Bunun için ilk olarak Birevim.com sitesini ziyaret etmelisiniz. Ardından, kampanyalar kısmına tıklamalısınız. Burada karşınıza çıkan seçenekler arasından tasarrufa ilk adım paketini seçmelisiniz. Şimdi başvur kısmına tıkladıktan sonra önünüze doldurmanız gereken form çıkacaktır. Her şeyden önce, satın almak istediğiniz ürün olarak buzdolabını seçmelisiniz. Bir sonraki aşamada ise adınızı ve soyadınızı, e-mail adresinizi, cep telefonu numaranızı, il ve ilçe bilgilerinizi girmelisiniz.

Form doldurmanızın yanı sıra 444 23 53 iletişim merkezini arayarak da başvuru yapabilir ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

birevim
Paylaş

7 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × 5 =