18 July, 2024

Birevim E-Scooter Kampanyası – Taksitle E-Scooter Alın

Birevim; bugüne kadar binlerce insanın oldukça uygun şartlarla ev sahibi olmasını sağlamıştır. Türkiye’nin neredeyse her şehrinde yer alan şubeleri sayesinde herkese ulaşmayı başaran Birevim; herkesin bütçesine uygun taksit seçenekleriyle ev ve araba sahibi olmasını mümkün kılmıştır. 2020 yılının son çeyreğinde olduğumuz şu günlerde Birevim; tüketicilere vermiş olduğu hizmetleri genişleterek ev ve araba dışında farklı ürünlerin de ekonomik şartlarla satın alınmasını sağlamaktadır. Bu noktada, Birevim resmi sitesinden ve sosyal medya hesaplarından duyurulan e-scooter kampanyası birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Taksitle e-scooter almayı mümkün kılan bu kampanyanın detayları birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

birevim faizsiz ev

Borçlanmadan E-Scooter Alma Fırsatı!

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız trafiğin sizin için ne kadar önemli bir sorun olduğunu tahmin ediyoruz. Bu noktada, saatlerinizi trafikte harcamak istemiyorsanız vakit kaybetmeden farklı alternatifleri değerlendirmelisiniz. E-scooter; bir başka deyişle elektrikli scooter sayesinde ev ile iş arasındaki mesafeyi daha kısa sürede gidebilirsiniz. Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayan e-scooter’lar ile şehir hayatında kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. E-scooter’lar; bilhassa optimal taşıma kapasiteleri ile kullanıcılara hem konfor hem de esneklik ve hız sağlamaktadır.

Bu noktada, siz de e-scooter satın almak istiyorsanız ancak bunun için en avantajlı kampanyayı merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey şansınızı Birevim’de denemek olacaktır. Birevim; borçlanmadan e-scooter almanızı mümkün kılmaktadır. Birlikte tasarruf finansı sayesinde hiçbir ihtiyacınızı ertelemek zorunda değilsiniz. Birevim; yalnızca 60 TL’den başlayan tasarruf taksiti ve avantajlı çalışma bedeli ile e-scooter sahibi olmanızı sağlamaktadır. Bu sayede, çok düşük bir tutarla hayalinizdeki e-scooter’a sahip olarak istediğiniz yere trafiğe takılmadan rahat rahat gitme şansına sahip olabilirsiniz.

Birevim E-Scooter Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Birevim e-scooter kampanyasına son derece kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. Bunun için ilk olarak sitemizi ziyaret etmelisiniz. Birevim.com adresini ziyaret ettiğiniz ve tasarruf kahramanları kısmına tıkladığınız takdirde e-scooter alma hayaliniz için önemli bir adım atmış olacaksınız. Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan formu doldurarak bu konudaki ikinci adımınızı atacaksınız. Satın alınması mümkün olan ürünler arasından e-scooter seçeneğini tercih etmelisiniz. Ardından adınızı ve soyadınızı belirtilen boş kısımlara yazmalısınız. Bunun yanı sıra, cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi de doğru bir şekilde belirtilen yere eklemelisiniz. Yaşamış olduğunuz il ve ilçeyi de seçtikten sonra formu gönder kısmına tıklayarak e-scooter kampanyasına katılmış olursunuz.

Birevim e-scooter kampanyası için farklı başvuru seçenekleriniz de bulunuyor! 444 23 53 numarası üzerinden Birevim iletişim merkezi ile temas kurabilirsiniz. Bu sayede, hem kampanya başvurusu yapabilir hem de kampanyanın detayları hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz.

Yalnızca 60 TL’den başlayan taksitlerle e-scooter sahibi olmanızı sağlayan bu kampanyaya başvurmak için acele etmelisiniz!

birevim
Paylaş

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

20 + eleven =