15 June, 2024

Birevim Firmasının Sahibi Kim?

Birevim firması, Birlikte Tasarruf Programı’nı temel olarak alan ve kişilerin düşük taksitler ile ev sahibi olmasını sağlayan firmadır. Firma yaklaşık 5 yıldır kesintisiz olarak hizmet vermeye devam ediyor. Konut ya da araca ihtiyacı olan her 3 kişiden 1’ini hayaliyle kavuşturan Birevim, her gün müşteri sayısını daha da artırıyor.

birevim faizsiz ev

Birevim sahibi kim; Murat Çiftçi ilk defa firmayı oluşturan kişidir. Her ay 100 binden fazla aileye ulaşarak ev sahibi olmayan kişi bırakmak istemeyen politikası ile Birevim mantığını tüm Türkiye’ye yayıyor.

Birevim Firmasının Genel Merkezi Nerde?

Birevim firmasının genel merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunuyor. Ancak Birevim’in neredeyse her ilde en az 1 adet şubesi bulunuyor. Bu kadar çok şubeye sahip, ünlü bir firma haline gelmiş Birevim kimindir; firmanın kurucusu Murat Çiftçi’dir.

Birevim’in genel müdürü ise Av. Mahir Orak’tır. Murat Çiftçi ve Mahir Orak, İstanbul Ataşehir’de yer alan merkez bina da ofislerinde bulunuyor. 0216 339 01 11 numaralı telefondan saat 09:00 – 18:30 arasında genel müdürlüğe ulaşabilirsiniz.

Birevim Firması Hakkında

Birevim firması hız kesmeden herkesi ev sahibi yapmaya devam ediyor. Gün geçtikçe büyüyen firmanın ülkenin her yerinde şubesi bulunuyor. Her gün ise milyonlarca kişi başvuruda bulunarak ev sahibi olmanın ilk adımını atıyor.

Birevim kuruluş tarihi 2016’dır. 5 yılda büyük bir yol kat etmiş bu firmanın ileride daha büyük projelere imza atması bekleniyor. Firmanın kuruluş yeri ise İstanbul’dur. İlk olarak İstanbul çağında başlayan hizmetleri çok kısa bir sürede tüm Türkiye’yi sarmıştır.

Birevim Kimindir?

Kredisiz, büyük borçlara girmeden ya da kefil göstermeden taksitle ev / araba sahibi olmak isteyen kişiler tüm bu dileklerini Birevim ile gerçekleştiriyor. Herhangi bir peşinata ya da nakde ihtiyaç duyulmadan yapılan planlama sonrasında kişiler bireysel tasarruflarını yaparak diledikleri eve ya da arabaya sahip oluyor.

Tüm bu kolaylığı sunun ve tüm Türkiye’de kiracı bırakmamayı hedefleyen Birevim kimin; Murat Çiftçi firmanın kurucusudur. Murat Çiftçi günümüzde ise Birevim yönetim kurulu başkanı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Birevim İletişim Bilgileri

Birevim ile siz de ev sahibi olmak istiyor ya da tüm sorularınız ilgili kişilere iletmek istiyorsanız deneyebileceğiniz yöntemler şu şekildedir;

  • Dilerseniz 444 23 53 numaralı telefon ile Birevim çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.
  • Birevim şubelerini ziyaret ederek istediğiniz başvuruyu ve ödeme planını oluşturarak basit bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.
  • birevim.com adresinde bulunan formu doldurarak en yakın şubenin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • İstek, öneri ya da şikayetleriniz için birevim.com adresindeki “İletişim” bölümünde bulunan “Sizi arayalım” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu işlem için isim, soyisim, telefon numarası ve görüşülecek konu yazılması yeterli olacaktır. İlgili merci en kısa süre içerisinde sizi arayarak gerekli desteği sağlayacaktır.
birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

8 + fifteen =