18 May, 2024

Birevim İhtiyaç Kredisi Veriyor Mu?

Tüketici kredisi, belirli ihtiyaçlara göre harcamaları finanse etmek için tüketicilere verilen bir kredidir. Başka bir deyişle, tüketici kredisi, bir alacaklı tarafından bir tüketiciye verilen herhangi bir kredi türüdür. Kredi teminat altına alınabilir veya teminatsız verilebilir. Bu açıklama daha çok bankaların verdiği ihtiyaç kredisi tanımıdır.

birevim faizsiz ev

Tasarruf finansmanında ihtiyaç kredisi ne şekilde verilir? Araç, ev, arsa ya da işyeri ihtiyaçlarınızda verilebilir. Faizsiz ve eğer peşinatınız yoksa dahi kolaylıkla Birevim tasarruf finansmanı avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Banka Tüketici Kredisi Türleri

İpotekler ile başlayalım; Tüketiciler tarafından bir evin satın alınmasını finanse etmek için ipotekli tüketici kredisi vardır.

Kredi kartlarına gelirsek; Tüketiciler tarafından günlük alışverişleri finanse etmek için kullanılabilirler yada nakit avans avantajını değerlendirebilirler.

Düşük Taksitlerle Araba Alma Fırsatı

Otomobil kredilerine gelelim; Tüketiciler tarafından bir araç alınmak istendiğinde finansman olarak kullanılır.

Öğrenci kredileri ne şekilde kullanılır; Tüketiciler tarafından eğitimi finanse etmek için kullanılır

Bireysel krediler: Tüketiciler tarafından kişisel amaçlarla kullanılır

Nitelikli borçlular için tüketici kredileri çok sayıda amaca hizmet eder ve hayatlarını finanse etmelerine yardımcı olmak için çok önemlidir.kullanılan tüketici kredisi şeklidir.

Tasarruf Finansmanında kredi türleri

Tasarruf finansmanında ev, araba, arsa ya da işyeri almak için Birevim ihtiyaç kredisi ödeme planlarından faydalanabilirsiniz.

Serbest Tasarruf Planı

Serbest Tasarruf Planı ile neler satın alabilirsiniz? Hangi ihtiyaçlarınız için Birevim ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz?  Aşağıdaki ihtiyaçlarınızı taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyerek ulaşırsınız.

  • konut,
  • iş yeri,
  • taşıt ihtiyaçlarını
  • Peşinatlı Serbest Tasarruf Planı

Bütçenize uygun şekilde düzenlenen tasarruf planında organizasyon bedeli dışında, toplam finansman tutarının belirli bir kısmı peşin ödendiğinde ihtiyacınızı daha erken teslim alabilirsiniz.

Peşinatsız Serbest Tasarruf Planı

Yapılan tasarruf planınızda yer alan çalışma ya da organizasyon bedelini peşin ödediğinizde taksit vadeniz daha hızlı şekilde biter.  Birevim ödeme sistemleri her gelir grubuna özel düzenlenmiştir.

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Sıra tespitli tasarruf planı nedir? Sözleşme aşamasında koşullarınıza uyan ayrıca dahil olduğunuz tasarruf grubu için belirlenen son teslimat tarihinden önce teslim alma fırsatı sağlayan sistemdir.

Sıra Tespitle Büyüyen Tasarruf Planı

Ülke koşulları enflasyon oranlarını etkilemektedir.  Birevim sıra tespitli büyüyen tasarruf planı tasarrufunuzu koruyan bir yöntemdir.

Birevim Sıra tespiti ile sıranızın belirlendiği çekilişler noter huzurunda yapılmaktadır.  Toplam tasarrufunuzu enflasyona karşı korur ve sahip olmak istediğiniz gayrimenkul veya taşıta ulaşırsınız. Tasarrufun değerini de korumuş olursunuz.

Sıra Tespitli Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın yayınladığı Konut Değer Endeksi nasıl ise ona göre çalışır.  Konut değer endeksine göre belirlenen değer üzerinden hazırlanan bir tasarruf planıdır ve  Birevim tarafından teslimat yapılır.

Birevim Avantajları Nelerdir?

Birevim ihtiyaçlarınız için faizsiz finansman sistemlerinde; vade farkı, faiz, katılım payı gibi maliyetler yoktur. Hiçbir ek masraf ödemeden konut, işyeri ve taşıt ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Birlikte Tasarruf Finansı ile tasarruf edebilir. Kimseye borçlanmadan konut, iş yeri ve taşıt ihtiyaçlarınıza sahip olabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

2 × three =