15 June, 2024

Birevim Mobilya Kampanyası – Taksitle Mobilya Alın!

Mobilya satın almayı düşünüyorsanız dikkate almanız gereken birçok kriter bulunmaktadır. Her şeyden önce, mobilyanın sağlam olması gerekir. Bu sayede, satın aldığınız mobilyayı uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Ergonomi; önem vermeniz gereken bir diğer kriterdir. Sonuç olarak, gününüzün önemli bir kısmı evinizde koltuklarınızın üzerinde geçmektedir. Bu yüzden, mobilyanın konforlu olması son derece önemlidir. Mobilyanın yatak olabilmesi de önemli bir detaydır. Bu sayede, mobilyanın ne kadar işlevsel olduğunu fark edebilirsiniz. Mobilyanın kumaş kalitesi ve renk seçimi de yaşam alanınızın dekorasyonu için son derece önemlidir.

birevim faizsiz ev

Yukarıdaki kriterlere dikkat ederek yaşam alanınız için en uygun mobilyayı satın alabilirsiniz. Ancak, her şey bu kriterlerle sınırlı değil! Mobilya satın almanın bir de maddi boyutu bulunmaktadır. Günümüzde yukarıdaki özelliklere sahip olan bir mobilya takımını satın almak adına hatrı sayılır rakamları gözden çıkarmanız gerekir. Bu noktada, ihtiyaç kredisi almak zorunda değilsiniz! Bugüne kadar binlerce insanın ev ve araba sahibi olmasını mümkün kılan Birevim; bununla yetinmeyerek mobilya kampanyası da düzenlemektedir. Birevim sayesinde son derece uygun taksitlerle mobilya satın alma şansına erişebilirsiniz. Peki, kampanyanın detayları nelerdir?

Birevim Mobilya Kampanyası Neler Vaat Ediyor?

Bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf yöntemini benimseyen Birevim; beğendiğiniz mobilya modellerini yaşam alanınıza taşımanızı sağlıyor. Yalnızca 60 TL’den başlayan tasarruf tutarları ile tüketicilerin ihtiyaç duydukları ürünleri almasına izin veriliyor. 23 bin TL’ye kadar finansal ihtiyaçlarınızı karşılayan Birevim; sunmuş olduğu avantajlı dünyası sayesinde birçok tüketicinin dar gelirli olsa dahi mobilya almasını sağlıyor.

Birevim’in mobilya kampanyasına başvuru yapmak ise son derece kolay! Bunun için önünüzde birden çok seçenek bulunuyor. İlk olarak, Birevim’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kampanyalar kısmından mobilya satın alma kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz. Buna ek olarak, yine Birevim sitesi yoluyla başvuru yapabilirsiniz. Şimdi başvur linkine tıklayarak doldurmanız gereken formun olduğu sayfaya gidebilirsiniz. Formu doldurmaya başlamadan evvel mobilya seçeneğini işaretlemelisiniz. Ardından, kişisel bilgilerinizi girerek işlemi sonlandırmalısınız. Nerede yaşarsanız yaşayın, Birevim müşteri temsilcilerinin en kısa sürede sizinle irtibat kuracağını bilmelisiniz. Bunun yanı sıra, istediğiniz takdirde Birevim şubelerine giderek veya 444 23 53 numarasını arayarak da başvuru yapabilirsiniz.

Birevim Mobilya Kampanyasının Avantajları Nelerdir?

Birevim; vermiş olduğu tüm hizmetlerinde tüketicilerin haklarını hukuki olarak sonuna kadar korumaktadır. Buna ek olarak, tüketicilerden hiçbir koşulda peşinat, ara ödeme, faiz, ek ödeme ve vade farkı talep etmeyeceğini yine hukuki olarak garanti altına almaktadır. Yalnızca operasyonel giderlerin karşılanması ve hukuki prosedürlerin yerine getirilmesi noktasında çalışma bedeli almaktadır. Ancak, istenilen çalışma bedeli son derece düşüktür.

Birevim; tüketicilerin yaşamış oldukları zorlukları da hesaba katmaktadır. İşini kaybeden veya taksidini ödemekte zorlanan tüketicilere ödeme ertelenmesi gibi fırsatlar da verilmektedir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Uğur Gül Reply

    Birevim’in ev harici böyle mobilya eşyasını taksitle faizsiz satması gerçekten çok iyi oldu, bu alanda tekel olan firmaya güzel rakip olacak

  2. Mustafa Kaya Reply

    Birevim mobilya satışına da girişmesi çok iyi oldu, ev alırken evinizin mobilyalarını da aynı yerden almak çok güzel oluyor 🙂

  3. Büşra Can Reply

    Birevim mobilya kampanyası için güzel bir sistem oluşturmuş taksitle mobilya alabilmek güzel fırsat ev aldıktan sonra ev eşyalarını da aynı yerden alabilirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twelve − ten =