18 May, 2024

Birevim nasıl bir şirket?

Hemen hemen her canlının başını sokmak için istediği bir yuva ihtiyacı olmuştur, ancak insanoğlunda tabii ki daha farklı bir durum var. Geçmişimizden bu güne bu ihtiyacımızı karşılama için birçok yol denemişizdir, ancak zamanla ev almak veya bir şey sahibi olmak çok zor bir hal aldı ve bunun kıymetini bilir hale geldik. Tabii bunun bir hedef olmasından önce, bir ihtiyaç olduğunu tekrar hatırlamamız gereklidir. Neticesinde biz insanoğlu huzurunu sağlama almak ile daha rahat adım atabiliyoruz. Durumların da böyle olması için en azından kendi sahip olacağımız bir ev, sonrasında bir araç veya ihtiyacımızın olacağı büyük şeylerin sahibi olduğumuz zaman çok daha rahat edeceğizdir.

birevim faizsiz ev

Ev Almak Neden Bu Kadar Zorlaştı ve Birevim ile Nasıl avantaj elde edebiliriz?

Birevim nasıl yardımcı olabilir? Diye sorabiliriz kendimize. Şartlar bizim ne yapacağımızı belirleyen şeylerdir. Ancak geçmişe dönük olduğumuz da birçok şey sahibi olan insanlar görebiliyoruz. Asgari ücretle bile ev sahibi olan birçok insan vardı, ancak şimdi durumlar maalesef aynı değil, özellikle kirada otururken birikim yapmak çok zor olmaktadır. Bunun başlıca sebepleri arasında göstereceğimiz arz-talep ilişkisi ve kalabalıklaşan toplum. Kalabalıklaşan toplum birçok şeye ihtiyaç duymaktadır, ülkemizde özellikle Anadolu’dan büyük şehirlere ciddi bir iş göçü vardır. Bu nedenle bu talebin artmasına neden olur, bunu bilen kişiler tabii ki ev fiyatlarını arttırmışlardır. Ancak Birevim bizlere büyük bir fırsat sunup, ön ödeme yapmadan, yüksek faizli taksitler olmadan ev sahibi yapmak için yardımcı oluyor.

Araba Almak Neden Bu Kadar Zorlaştı ve Birevim ile Nasıl Mümkün Hale Gelmektedir?

Araba alabilmek eskiden daha kolaydı, bunun en başlı nedenlerinden biri de tabii ki artan kur fiyatları. Neticesinde yurtdışından aldığımız arabalar genelde (Euro para birimi ) ile ülkemize gelmektedir, dolayısıyla Euro Türk Lirasına karşın baya bir üstünlük sağladığı için alım gücü de bir hayli düşmüş oldu. Ancak Birevim kuruluşu tıpkı ev olayındaki gibi araba olayında da bizlere kolaylık sağlıyor ve peşinat ödemek zorunda bırakmadan ihtiyacımız olan krediye uygunsak yüksek faiz almadan araba sahibi de yapıyor.

Birevim Nasıl Kolaylık Yapıyor, Şirket Nedir?

Birevim şirketi bizlerin tamamen konforunu düşünen, devlet onaylı olan bir kuruluştur. Sizleri çizmiş olduğu hedeflere daha kolay yaklaştırmak isteyen bir kuruluştur, neticesinde peşin para toplamak biriktirmek bir hayli zor oldu. Bu konuda ise bankalar bize kolaylık çıkarıyormuş gibi gösterdiği her bir ihtiyaç kredisinden neredeyse çektiğimiz bedel kadar faiz almaktadır. Örneğin; bir ev veya araba 100.000 Türk Lirası değerinde ise bankaya ödeyeceğimiz taksit faizleri ile 200.000 Türk Lirası geri ödeme yaparız. Ancak Birevim şirketi asla böyle hizmet vermez, değerinde ne varsa sizlere kolaylık sağlayacak şekilde sahip olmanızı ister.

Dilerseniz peşinatsız küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz.  Birevim web sitesi üzerinden iletişim bilgilerinizi girerek size danışmanların ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eleven − nine =