16 June, 2024

Birevim Ne Zaman Kuruldu?

Birlikte tasarruf finansı yönteminin mimarlarından olan Birevim 2016 senesinde kuruldu. Bireysel girişimciler olan müşteriler ev, araba, iş yeri ve arsa ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için geliştirdiği vatandaş merkezli sosyal finans anlayışı çerçevesinde çözümler üreten bir sistemdir.

birevim faizsiz ev

Sektördeki her 3 tasarruf sahibinden birinin ihtiyaçlarını karşılamak için Birevim var ve her geçen gün daha fazla kişiye ulaşıyor.

Birlikte Tasarruf Finansı yöntemi ülkemizde her geçen gün daha fazla rağbet görüyor. Özellikle ekonomik durumları daha az olan kişilerce tercih edilen sistemde oturmak için ev alabileceğiniz gibi yatırım amaçlıda ev edinebilirsiniz.

Hem tasarruf hem de varlık temelli bir finansal model ile bireysel tasarrufların ülke ekonomisine katkısı yadsınamaz.

Birevim Tasarruf Modelleri Nelerdir?

Geleceğin bağımsızlığı ve güvencesinin teminatında en temel konu nedir? Elbette üretimdir.  4 Mart 2021 tarihinde kabul edilen ve 6361 sayılı kanunda yapılan değişiklik ile sektörün ismi, Tasarruf Finansman Sektörü olarak kanunda yerini aldı. Ülke çapında bu sistem işlemektedir.

  • Serbest Tasarruf Planı
  • Sıra tespitli tasarruf planı
  • Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı
  • Sıra Tespitli Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı

Birevim ’in Kaç Şubesi Var?

Birevim, 100 şube ile hizmet veriyor. 1,300 çalışan ve %20 kadar yönetim kadrosunda kadınlara yer veriyor.   Dilerseniz şube ziyareti yapabileceğiniz gibi dilerseniz web sitesi üzerinden ulaşabilir ya da 444 23 53 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.  Türkiye’nin herhangi bir yerinden ev, araba, arsa ya da işyeri sahibi olabilirsiniz.  Tasarruf akademisi bulunan Birevim 1500’ün üstünde eğitim alan kişi sayısına sahiptir.  Neredeyse firmanın yarısı tam olarak %47’si kadın çalışandır.

Birevim Avantajları Nelerdir?

Günümüzde mülk ya da araç sahibi olmak sanıldığı kadar kolay değil! Anne ve babalarımızın şartlarına sahip değiliz.  Ancak yine de şartlarımızı avantaja çevirebiliriz. Öncelikle aylık gelir ve gider dengenizi sağlayarak kalan tutar ile küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim sistemine dahil olduğunuzda taksitlerin erken bitmesini sağlayan sistemlere sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

Kısa sürede ev sahibi olmanıza olanak sağlayan Birevim tasarruf sistemlerinde taksitle ev almak mümkündür.  Taksit tutarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.  Ülkenin herhangi bir yerinde dilediğiniz taksit tutarlarını ödeyerek kısa sürede evinizin sahibi olabilirsiniz.

Peşinat günümüzde özellikle banka kredilerinde zorunlu şarttır.  Ancak Birevim tasarruf sistemlerinde peşinatsız ev sahibi olmanız mümkündür.

Müşteriler taksit tutarları dahil şartlarına en uygun ödeme sistemine dahil olduklarından her bütçeye uygun avantajları değerlendirebilirsiniz.  Her şekilde her ekonomi grubuna özel şekilde ev sahibi olmak mümkündür.

Güvenli ev almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kendi bütçenizi belirleyin ve ardından Birevim danışmanları ile irtibata geçin.  Kısa sürede kendi evinizin sahibi olun.

Her geçen gün büyüyen nüfus artık daha fazla konut satışına yol açıyor.  Peki, en güvenli nokta hangisidir? Elbette 2016 yılından beri yüzlerce kişiyi ev sahibi yapan Birevim’dir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

sixteen + twenty =