15 June, 2024

Birevim Online İşlemler – Birevim İşube

Her bütçeden kişiyi ev sahibi yapmaya devam eden Birevim, geliştirdiği birevim işube ile müşterilerine kolaylık sağlıyor. Birevim internet şube aracılığıyla projenize ve ödemelerinize dair tüm detaylar evinize kadar geliyor.

birevim faizsiz ev

Birevim’de İşlemlerinizi Online Gerçekleştirin

Birevim’de ev sahibi olmak da projeye dair işlemleri yapmak da son derece kolaydır. Yaptığınız proje kapsamında dilediğiniz taksit tutarını belirleyerek size en uygun ödeme koşullarını oluşturursunuz. Birevim internet şubesi ile de projenize dair tüm detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ev almaktaki müşteri dostu politikasını oluşturduğu i-şubesinde de sergiliyor. Tamamen sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte oluşturmuş işubede şubeye gitmenize gerek kalmadan tüm işlemlerinizi tamamlamanız sağlanıyor.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Birevim online içerisinde neler var;

  • Ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir alan,
  • Kolay kullanılabilen kullanıcı dostu ara yüz,
  • Proje detaylarınızın ve kalan ödemelerinizin bulunduğu ekran vardır.

Birevim İşube İle Oturduğunuz Yerden Ödemelerinizi Gerçekleştirin

Birevim ile aldığınız eviniz ya da otomobilinizin aylık olarak düzenli ödemelerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Ancak her ay bu ödemeleri şubelere gelerek nakit olarak yapmak hem uğraştırıcı hem de uzun bir yoldur. Birevim i şube aracılığı ile yalnızca bir tık ile ödemelerinizi istediğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemelerinizi online olarak gerçekleştirmek için öncelikle Birevim’in internet şubesine giriş yapmanız gerekir. Sistemde kategoriler bölümünde karşınıza ödemeler ile ilgili bir bölüm çıkar. Bu alanda dilerseniz geçmiş ödemelerinizi kontrol edebilir, kalan toplam ödeme tutarınıza bakabilir ya da anında ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Birevim’de İnternet Çağı

İ şube Birevim ile internet çağı Birevim’de başladı. Ev satın alma sırasında oluşturduğunuz projenizi dilediğiniz her an internet şubemiz ile inceleyebilirsiniz. Daha önce yaptığınız ödemeleri, kalan tutarınızı, teslimat tarihinizi, ödeme tarih ve tutarlarınızı tek bir adreste inceleyebilirsiniz. Ödemelerinizde yapılandırma için yardım talep edebilir ya da dilerseniz toplu ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Birevim internet aracılığı ile ödemelerinizi dilediğiniz an gerçekleştirebilir ya da erteleyebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi dilerseniz mobil cihazlarınızdan dilerseniz de bilgisayardan inetnet şubesine giriş yaparak halledebilirsiniz. Çalışma saat engeline ya da nakit para taşımak zorunluluğuna kalmadan saniyeler içerisinde ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Birevim İnternet Şubesine Nasıl Giriş Yapılır?

Birevim internet şubesine giriş yapmak isteyen kişilerin birkaç basit adımı takip etmesi yeterli olur. Birevim giriş için;

  • İlk olarak https://isube.birevim.com/ adresine giriş yapılmalıdır. Bu ekranda doğrudan Birevim’in internet şubesine yönlendirilirsiniz.
  • Ekranda bulunan ilgili alanlara TC kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek başarılı bir şekilde giriş işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Eğer Birevim şifrenizi unuttuysanız aşağıda bulunan “Şifremi Unuttum” butonu ile yeni bir şifre edinebilirsiniz.
  • Ancak daha önce hiç şifre almadıysanız şubelerimizi ziyaret edebilir ya da 444 23 53 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İnternet şubesi sistemi içerisinde projenize dair tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Adeta şube rahatlığında olan bu sistemde iyi bir deneyim almanız sağlanıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

16 − 3 =