15 June, 2024

Birevim Oyun Konsolu Kampanyası – Taksitle Oyun Konsolu Alın!

Oyun konsolu almak istiyor fakat bütçenizin olmamasından dolayı farklı çözümler mi arıyorsunuz? Bu noktada, Birevim; oyun konsolu kampanyası sayesinde taksitle oyun konsolu almanızı mümkün kılmaktadır. Dolar ve Euro’nun Türk lirası karşısındaki değerinin artmasından dolayı ithal edilen oyun konsolu vb ürünleri almak her geçen gün daha da zor hale gelmektedir. Birçok kişi ihtiyaçlarını karşılamak adına ihtiyaç kredisi almak zorunda kalmaktadır. Ancak, ihtiyaç kredisi almaya müsait olmayanların farklı alternatifler aramasına rastlanmaktadır. Bu durumda en iyi seçenek hiç şüphesiz Birevim olacaktır!

birevim faizsiz ev

Birevim; bugüne kadar binlerce tüketicinin faizsiz, peşinatsız ve ek ödemesiz ev ve araba sahibi olmasını sağlamıştır. Tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği Birevim; insanlara daha iyi hizmet vermek adına farklı ürünler için de kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan birisi de Birevim oyun konsolu kampanyası olmaktadır. Peki, bu kampanyaya nasıl başvurulur?

Birevim Birlikte Tasarruf Finansı

Oyun konsolu almak adına borçlanmak zorunda değilsiniz! Birlikte tasarruf finansı ile ihtiyaçlarınızı ertelemeden istediğiniz oyun konsolunu elde edebilirsiniz. Yalnızca 60 TL’den başlayan tasarruf tutarları ve avantajlı çalışma bedeli ile oyun konsolu sahibi olabilirsiniz.

Birevim oyun konsolu kampanyasına başvurmanız son derece kolay! Bunun için ilk olarak, Birevim.com adresini ziyaret etmelisiniz. Kampanyalar kısmından tasarrufa ilk adım paketini tercih ettikten sonra kampanya hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz sayfaya yönlendirilmiş olacaksınız. Kampanya detaylarını inceledikten sonra anında başvuru yapma şansına sahip olabilirsiniz. Şimdi başvur linkine tıklayarak önünüze gelen formu doldurarak önemli bir adım atmış olacaksınız. İlk olarak oyun konsolu satın almak istediğinizi işaretlemelisiniz. Ardından, kişisel bilgilerinizin istendiği kısmı doldurmalısınız. Formu dakikalar içerisinde doldurup gönderdikten sonra Birevim müşteri temsilcileri en kısa süre içerisinde sizinle irtibat kuracaktır. Bunun yanı sıra, istediğiniz takdirde size en yakın olan Birevim şubesini ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak adına 444 23 53 numarasını arayabilirsiniz.

Birevim’in Avantajları Nelerdir?

Birevim; tüketicilere birçok konuda avantajlar sunmaktadır. Tüketicilerin tasarruf hedeflerini istekleri doğrultusunda azaltması veya arttırması mümkündür. Ayrıca, teslim tarihiniz önceden belli olmaktadır. Bu sayede, teslim tarihinize göre ihtiyacınız olan ürün veya hizmetin satın alınmasını sağlayabilirsiniz. Birevim ödeme planı sayesinde hedeflediğiniz tasarruf tutarına planlarınızdan çok önce ulaşma şansı elde edersiniz.

Birevim’in son derece geniş tasarruf programları bulunmaktadır. Bu seçenekler arasından size en uygun olanı seçmelisiniz. Buna ek olarak, erken teslim ve uygun maliyet fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Birevim’in uzun vade imkanı sunması sayesinde tasarruflarınızı rahatça ödeyebilirsiniz.

Birevim; size en başta belirtilen maliyetlerin dışında farklı bir ek ödeme sunmaz. Oyun konsolu almak için bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf yöntemini tercih ettiğiniz takdirde ihtiyaç duyduğunuz ürünü en kısa sürede elde edebilirsiniz.

birevim
Paylaş

8 Comments

 1. Leyla Avcı Reply

  Birevimin oyun konsolu satışına başlaması süper oldu, PS5 var mı acaba ve en fazla kaç taksit yapılıyor? Bizim oğlan deli oldu alamadık diye

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Leyla Hanım,
   Birevim Oyun Konsolu Kampanyası ile dilediğiniz oyun konsoluna belirlediğiniz taksitlerle sahip olabilirsiniz.

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Cemal Bey,
   Oyun konsolunu Birevim’den satın almıyorsunuz. Birevim’in kampanya dahilinde sağladığı finansal destekle istediğiniz yerden satın alıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

20 − eight =