18 April, 2024

Birevim Senetle Taksitle Araba Aldırıyor?

Birevim 30 yılı aşkın süredir sektöre yön veren faizsiz finansman şirketlerinden biridir. İstanbul’dan Kars’a Trabzon’dan Antalya’ya neredeyse Türkiye’nin her yerinde şubeleri bulunan firmanın şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi dilerseniz telefon ile yüz yüze görüşme avantajını da değerlendirebilirsiniz.  Birevim şubelerini Pandemi standartlarına göre düzenlemiştir.

birevim faizsiz ev

Birevim’in en büyük avantajı senetle taksitle araba almanıza destek vermesidir.  Ancak bunu faizsiz olarak gerçekleştirir. Sizden ekstra bir faiz yâda dosya masrafı istemeyen sistemde her ekonomik şarta sahip kişi için ayrı faizsiz finansman modelleri sunuluyor.

Birevimin’in Avantajları Nelerdir?

  • Başlıktan anlaşılacağı üzere küçük taksitler ile senetle araba alma şansına sahipsiniz.
  • Faiz veya farklı farklar örneğin dosya masrafı gibi ekstra ödemeler yok,
  • Taksitlerinizi kendiniz belirlersiniz,
  • Faiz olmadığından borcunuz olması gereken zamandan daha erken biter,
  • İsteyene hiç peşinatsız ödeme planı oluşturulur,
  • Evinizi faizsiz şekilde daha ucuza mal edersiniz,
  • Türkiye’nin her hangi bir yerinde istediğiniz evi satın alabilirsiniz.
  • Dilerseniz ara ödeme yapmazsınız,
  • Şirket sadece hizmet bedeli alır, buda faiz yâda diğer giderlerden çok çok daha düşük bir tutardır.

Birevim ile ev sahibi olanların bilgilerine sosyal medya hesaplarından, yotubue kanalından veya Birevim resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirisiniz.  Gerçek kişilerin gerçek yorumlarıdır. Ve şikâyet sitelerini incelerseniz firma ile ilgili şikâyetlerin hızlıca kapatıldığını çözümlendiğini görürsünüz. Bu kadar büyük potansiyeli ve müşteri portföyü olan bir şirkette şikayet olmaması imkansızdır. Yanlış anlaşılmaları kısa sürede çözen firma çözüm odaklıdır.  Bunu 30 yılı aşkın süredir hizmet veren büyüyen yapısında gözlemleyebilirsiniz.  Senetle taksitle araba sahibi olabileceğiniz en güvenilir firmalardandır.  Bunu yatırım gücünü inceleyerekte tespit edebilirsiniz.

Orta ve Dar gelirli vatandaşa senetle taksitle araba fırsatı

Dünya genelinde kişilerin en büyük mutsuzluk sebepleri nedir? Ertelemek sanırız, ünlü filozoflar da hep geriye bakıldığında yapamadıkları sebebi ile insanın acı çektiğini vurgular.  Ne kadar süredir araba sahibi olmak yâda arabanızı değiştirmek istiyorsunuz?  Ne kadar süredir bu içinizde ukde kaldı?  Artık bahaneler üretmeden fırsatı değerlendirmeye ne dersiniz?

Peşinatınız mı yok? Sorun değil senetle taksitle araba alabileceğiniz fırsatınız var. Size en yakın Birevim ofisine ulaşın yâda telefon ile irtibata geçerek durumunuza en uygun ödeme planını birlikte oluşturun.

Birevim senetle taksitle araba aldırıyor? Tek yapmanız gereken aylık küçük tasarrufunuzu belirleyerek firma ile irtibata geçmektir.  Birevim duygudaşlık yaparak ile sizi anlıyor ve araba sahibi olmanıza destek veriyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twenty + ten =