25 June, 2024

Birevim Sıra Tespiti Nedir?

Ev sahibi olmak neredeyse dünyanın en güzel duygularından biridir, neticesinde insanoğlu ilk çağlardan bu günlere kendini güvende hissetmek için bir çatıya ihtiyaç duymuştur, ancak bu ihtiyaç zamanla zevkleri de barındırmıştır. Tabii düşündüğümüzde son yıllarda neredeyse tüm dünyada ev sahibi olmak baya bir zor hale geldi ve özellikle ülkemizin büyük şehirlerinde ev sahibi olmak neredeyse imkânsız diye anılmaya başlamaktadır. Ancak lütfen umudunuzu yitirmeyin Birevim kuruluşu sizlere büyük kolaylıklar sağlayacak sıra tespit sistemi ile hayallerinize kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

birevim faizsiz ev

Birevim Şirketinin Sunmuş Olduğu Avantajlar Diğer Kuruluşlara Göre Nelerdir?     

Birevim sizlere hizmet konusunda ne kadar kolaylık sağlarsa o kadar daha çok müşteri kazanacağını bilir ve bu da zaten çözüm odaklı çalıştıklarını göstermektedir. Örnek vermek gerekirse; peşin para biriktirerek ev sahibi olmak imkânsızdır, ancak bankalar da bunun farkına varmışlardır ve sizleri önce ön ödeme ile çekip sonrasında ödeyeceğiniz yüksek faiz tutarları ile karşı karşıya bırakmaktadırlar. Durum da hayli böyle olunca Birevim sistemi sıra tespiti ile bu mağdur olduğunuz konuda sizlere yardım etmek için çok pratik çözümler bulmuştur.

Sıra Tespiti Nasıl ve Ne Şartlarda Olmalıdır?

Noter huzurunda gerçekleşmiş olan Birevim sıra tespitinin tüm katılımcılar tarafından kabul edilmiş ve net bir biçimde adil şartlarda olması gerekir. En önemlisi ise, müşteri lehine sonuçlar doğuracak şekilde planlanmış olması mecburi olmaktadır. 6 ayda bir sıra tespiti yaparak 6 kişinin evini net bir şekilde teslim alacağı tarihi belirlemek de müşteri lehine yapılan bir uygulamadır. Örnek vermek gerekirse;  100 kişinin katılmış olduğu bir tasarruf programında önümüzdeki 100 ay kimin (hangi ay) evini teslim alacağı belirlenmiş olsaydı. Bu 100 kişinin teslim tarihi belli olduğu için Bire vim’in sunduğu; evin değerini çıkarma, taksit tutarında yenilenme gibi bazı imkânlardan faydalanamayacaklardı.

Müşterilere Sunulan İmkânlar Nelerdir?

Müşterilerin sunulan imkânlardan net bir şekilde faydalanması adına, sıra tespiti yapılırken tasarruf programında bulunan her bir müşterinin teslim tarihlerini belirleme yerine, ilk 6 ay evini teslim alacakları tespit edip, ondan sonraki 6 ayda bir bu işlemi tekrarlama yoluna mecburi olarak gidilmiştir. Böylelikle evinin teslim tarihi belli olmayan müşteriler, başvurmuş ve kabul olmuş evin değerini yükseltebilme ve taksitlerinde düzenleme yapma haklarını kaybetmemiş olacaklardır.  Sıra tespitini 6 ayda bir yapmanın diğer faydası ise; seçmiş olduğunuz tasarruf programında bulunan müşterilerin, tüm heyecanını ve motivasyonunu diri tutmalarını sağlamaktır.  Tabii buna bir de ek olarak aynı şekilde 100 kişinin bulunduğu bir grup için her ay bir kişinin ismini belirlemek de, müşteriler açısından yıpratıcı ve bir o kadar yorucu olacağından tercih edilmemiştir. Birevim sıra tespiti sizlerin sadece konforunu ve hayallerinize ulaşmak için yoğun bir çaba sarf etmiştir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

10 − nine =