21 May, 2024

Birevim Sistemi Nasıl İşler?

Faizsiz finansman Birevim ödeme sistemleri İslami sistemlere göre ev almak isteyen kişiler için oldukça caziptir.  Sistemde faiz yoktur, herhangi bir faiz oranı olmadığından sistemde almak istediğiniz ev, arsa, konut ya da taşıt için olması gereken fiyatı faizsiz şekilde ödersiniz.  Banka kredilerinde olan faiz, dosya masrafı gibi ek ödemeler söz konusu değildir.

birevim faizsiz ev

Bu sistemde ev sahibi olmak istiyorsanız; sistemin avantajlarına değindiğimiz yazımızı okumaya devam edin.  Bu sistem özellikle faizsiz İslami şartlara göre ev sahibi olmak isteyen kişiler için var.  Sistemin faizsiz işlemesi ve diyanetin buna uygun beyanda bulunması ile cazibesi artan sistemden ev almak için;

 • 18 yaşını doldurmuş olmak,
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Her ay düzenli gelire sahip olmak yeterlidir.

Birevim nedir?

Tasarrufa dayalı bir sistem olan Birevim, faiz ödetmeyen ev alma yöntemlerinden biridir.  Faizsiz konut projeleri içinde en avantajlı olan Birevim ödeme sistemlerinden en uygun koşullarda ev sahibi olmak için Birevim uzmanları ile görüşebilirsiniz.

Birevim Sistemleri nasıldır?

Birevim sistemleri vatandaşın ekonomik durumuna göre oluşturulmuş sistemlerdir.  Ülkemiz şartlarında peşinatsız ev sahibi olabileceğiniz nadir sistemlerden biridir. Dinen caiz Birevim sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi için Birevim web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Birevim sistemlerinin doğru şekilde işlemesi için; öncelikle almak istediğiniz eve karar verin ve sonrasında aylık gelir ve gider listenizi hazırlayın.  Bu kadar kolay! Faizsiz konut projelerinde Birevim sistemleri en iyi fırsatlara sahiptir.

Birevim alt markası Bir arabam ile araçta satın alabilirsiniz.   Ev ya da araba hayallerinize fiyat farkı ödemeden sahip olabilirsiniz.

 • Birevim Sıra tespitli tasarruf yöntemi,
 • Serbest Tasarruf planı
 • Birevim serbest planlı tasarruf yöntemi,
  Birevim konut değer endeksli tasarruf yöntemleri,

Birevim tasarruf planlamalarında faizsiz ev ve araba sahibi olabildiğiniz gibi, vade farkı, kira yardımı gibi ek maliyetler ödemeden avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Birevim’de Vade Süreleri Nelerdir?

20, 40, 60, 80, 120, 180, 240, 360, 480 vade süreleri mevcuttur. Tasarruf programlarına göre taksit seçeneklerini kendiniz belirleyerek sıkışmadan ev sahibi olabilirsiniz. Ülkenin herhangi bir yerinde ev sahibi olmak için gelir ve gider dengenizi sağlayarak Birevim uzmanları ile irtibata geçiniz.

Birevim devlet güvencesinde

Devlet artan tasarruf firmalarını denetim altına almak için sistemi yasa ile kanunlaştırdı.  Artık belli kriterlere sahip şirketler sektörde kalacak ve bundan sonrada devlet belirli dönemlerde firmaları denetleyecektir.

Birevim Tasarruf Finansı Uzmanları, insana değer veren anlayışı gereği öncelikle finansal ihtiyacınızın temelini ve koşullarınızı anlamaya çalışmakla işe başlar.  İhtiyacın koşullarını analiz ettikten sonra kişiye özel bir plan ile sizi yönlendirir.

 • Tamamen bütçenize uygun,
 • kendi belirlediğiniz aylık tasarruf taksit tutarları,
 • ödeme seçenekleri ile en doğru tasarruf planına dahil olmanızı sağlar.
birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

seven − three =