29 February, 2024

Birevim Telefon Kampanyası – Taksitle Telefon Alın!

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından birisi olan Birevim; bugüne kadar sayısız insanın ev ve araba sahibi olmasını sağlamıştır. Konut, taşıt veya ihtiyaç kredisi almadan ev ve araba sahibi olmanın keyfini yaşayan insanlar; bununla yetinmeyerek aylık ödeyecekleri taksit tutarlarını da kendileri belirlemişlerdir. Faiz, peşinat, ara ödeme, ek ödeme gibi can sıkıcı ekonomik detaylar ile muhattap olmayan vatandaşlar sayesinde Birevim’in popülerliği her geçen gün artmaktadır.

birevim faizsiz ev

Tüketicilere sunmuş olduğu hizmetlerin kapsamını genişletmek isteyen Birevim; ev ve araba dışında da farklı ürünlerin satın alınmasını mümkün kılmaktadır. Bu noktada, birçok kişinin akıllı telefon sahibi olmak istediğini biliyoruz. Geçtiğimiz aylarda Apple; iPhone12 serisini tanıtmıştı. iPhone12 serisinin fiyatları takdir edersiniz ki oldukça yüksek! Ancak, Birevim sayesinde çok uygun taksitlerle iPhone12 satın alma şansına sahip olabilirsiniz. İstediğiniz farklı telefon modellerine de Birevim sayesinde erişebilirsiniz. Peki, bunun için ne yapmanız gerekir? Birevim’in size sunduğu fırsatlar nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim!

Birevim Sayesinde Taksitle Telefon Almak Mümkün Mü?

Borçlanmadan cep telefonu satın almak artık hayal değil! Birevim birlikte tasarruf finansı sayesinde ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda değilsiniz! Yalnızca 60 TL’den başlayan tasarruf taksiti ve avantajlı çalışma bedeli ile hayalinizdeki akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Birevim’e başvurmaktır.

Birevim Kampanyalarını Kaçırmayın!

Birevim taksitle telefon satın alma kampanyası sayesinde 23 bin TL’ye kadar akıllı telefon satın alma şansına erişebilirsiniz. Birevim’in kampanyasını bankaların sunmuş olduğu kredilerle karıştırmayın! Çünkü, sizi Birevim’e kabul ederken kredi notunuza veya bankalarla olan ödeme ilişkinize bakmıyoruz. Bunun yanı sıra, tüketicilerden herhangi bir kefil, ipotek veya farklı bir garanti hususu talep etmiyoruz. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını katılmış olduğunuz gruba göre siz belirleyebilirsiniz.

Birevim Telefon Satın Alma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birevim’in sunmuş olduğu yalnızca 60 TL’den başlayan aylık taksitlerle akıllı telefon satın alma kampanyasına başvurmanız son derece kolay! Bunun için ilk olarak Birevim’in resmi internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Sitede bulunan tasarrufa ilk adım paketi ile kampanya hakkında detaylı bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yine internet sitesi üzerinden akıllı telefon alma kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Bunun için sitede bulunan bir formu doldurmanız gerekmektedir. Satın almak istediğiniz ürünü cep telefonu olarak belirledikten sonra ad ve soyad, cep telefonu numarası, e-mail adresi, il ve ilçe bilgilerinizi girmelisiniz. Ardından, formu gönder linkine tıklayarak başvurunuzu yapmış olursunuz. Buna ek olarak, 444 23 53 Birevim iletişim merkezi numarasını arayarak da başvuru yapabilir ve kampanya hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Birevim telefon kampanyası için istediğiniz takdirde yaşadığınız yerde bulunan Birevim şubesini de ziyaret edebilirsiniz. Bunun için siteden size en yakın Birevim şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

birevim
Paylaş

16 Comments

  1. Muhammed Kara Reply

    Birevim telefon sektörüne girmesi gerçekten çok güzel oldu, yakında umarım telefon taksit sınırlaması da kaldırılır 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

17 − sixteen =