18 May, 2024

Birevim’de 300.000 TL’lik Evi 1.500 TL Taksitle Sahip Olun

Birevim, uyguladığı tasarrufa dayalı finans sistemi ile birçok insan için hayal olan ev ya da araba sahibi olmanın yolunu açar. Uzun yıllar birikim yapmak için uğraşan, bankalara kredi başvuruları yapan ve faizlerle baş etmeye çalışan dar ve orta gelirli vatandaşlar için yeni bir sistem kuran Birevim’in, ülke çapında geniş bir ağı vardır. Binlerce aileyi yuva sahibi yapan kurumumuz, çalışmalarına aynı azim ve istekle devam etmektedir.

birevim faizsiz ev

Birincil amacımız, küçük küçük taksitlerle, istenilen ev ya da arabayı, katılımcılarımızın sahip olmasını sağlamaktır. Herkes, yıllarca, ev, araba sahibi olmak için çalışır. Bunun için Birevim, Türkiye’nin pek çok noktasında bulunan ofisleri ile size yardımcı olmak için bekliyor. Yaptığımız kampanyalarla, isterseniz peşinat ödeyerek, isterseniz de peşinatsız, faizsiz ve kefilsiz olarak evinizi satın alabilirsiniz.

Birevim’de taksitler, küçük ödemelerle, sizi zorlamayacak şekilde düzenlenir. Taksit oranları, 555 TL’den başlar. Bunun yanı sıra, birçok farklı kampanya ve avantajımız vardır. Maddi gücünüze uygun olan bir kampanya üzerinden istediğiniz ev ya da arabayı satın alabilirsiniz. Almak istediğiniz evin, Türkiye’nin hangi bölgesinde olduğunun bir önemi yoktur.

300.000 Tl’lik Evi 1.500 Tl Taksitle Alabilirsiniz

Birevim’de, taksitle ev almak konusunda kampanyalarımız gereği 300.000 TL değerindeki evler için 1.500 TL taksit ödemek yeterlidir. Ayrıca, bunun için bir peşinat istenmez. Faiz ödemeleri ile karşılaşmaz ve kefil zorunluluğu da istenmez. Bir bankadan 300.000 TL’lik bir konut kredisi çektiğinizde, geri ödemelerinin ne kadar zorlayıcı olduğunu belirtmeye gerek yoktur. Ancak, Birevim’e geldiğinizde sizin bütçenize uygun bir kampanya muhakkak vardır ve kesinlikle geri ödemelerinizde faiz uygulaması yoktur. Üstelik var olan taksit miktarları sabit değildir. Birevim’e katılmak isterseniz, ödemek istediğiniz miktar bütçenize göre ayarlayabilir. Eğer peşinat vermek isterseniz, miktar artışları ile birlikte taksitleriniz kısa sürede biter. Pek çok katılımcı özellikle evlerini almalarının ardından ödeme miktarlarının artmasını tercih etmektedir. Ödeme sisteminin rahat olması, katılımcıların kısa süre içerisinde, taksit oranlarını arttırmalarına veya kalan miktarı peşinatla kapatmalarına olanka sağlayacak kolaylıktadır.

Ara ödeme zorunluluğu da bulunmayan Birevim’de, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz zaman, ödemelerinizle ilgili düzenlemeler de yaptırabilirsiniz. Elinizde birikiminiz bulunuyorsa, bu birikimi ev alımında peşinat olarak kullanabilir, vade sürenizi azaltabilirsiniz. Ancak, Birevim bu konuda, hiçbir zorlamada bulunmaz.

Birevim’in avantajlarından yararlanmak için, Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde yer alan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bize telefonla ya da internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Tüm başvuruların dikkate alındığını belirtelim. Amacı dar gelirli vatandaşların, kira öder gibi ev sahibi olmalarını sağlamak olan kurumumuz, tasarrufa dayalı finans sisteminin en başarılı şekilde yürüten ve bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan kurumdur.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Beste Aksoy Reply

    Birevimde kira öder gibi ev sahibi olabilmek gerçekten çok güzel, ablamda aynı şekilde ev sahibi oldu çok rahat şu an 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

19 − three =