16 June, 2024

Bitez Yalıları, Ultra Lüks Konfor Sunuyor!

Bitez Yalıları Exquisite projesi, Yalıkavak Marina tanıtım standında, 25 Ağustos-10 Eylül tarihlerinde ziyaretçilerini  ağırlayacak.

birevim faizsiz ev

Bodrum  Bitez’de, denize sıfır 10 bin m2’lik proje alanına sahip olan ve  Exquisite imzası taşıyan Bitez Yalıları projesi, 17 ultra-lüks yalıdan oluşuyor. İnşaatı,  %65 oranında tamamlanmış olan Bitez Yalıları Exquisite projesinin, 2018 yılı ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

FBGY’nin Exquisite imzalı bütün projelerinde yer alan ultra lüks konfor standartları Bodrum Bitez Yalıları projesinde de yer alıyor. FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından inşa edilen proje, Bodrum’un çehresini değiştiriyor. Bütünüyle  deniz manzarasına hakim olan Bitez Yalıları projesinden, her yalının müstakil yaşam terası, yemek yeme ve güneşlenme terasları ile şömineli pool lounge ve balkon terası mevcut.

Projenin Dizaynında, Rolls Royce’dan Esinlenildi!

Yatırımcılara karlı ve seçkin yaşam konsepti sunan Bitez Yalıları Exquisite projesi, 25 Ağustos-10 Eylül tarihleri arasında Yalıkavak Marina tanıtım standında ziyaretçilerini ağırlıyor. Ultra lüks olarak inşa edilen  projenin tasarım ve dizaynında, Rolls Royce’dan esinlenildi. Öte yandan Bitez Yalıları projesinin sergileneceği stantta, Rolls Royce’un en son tasarımı olan  Dawn model arabası da yer alıyor.

Bitez Yalıları  projesi, Bodrum’da Bitez’in turkuaz denizine sadece 10 metre uzaklıkta yer alıyor. Proje, doğanın içinde mandalina ve nar kokularının birbirine karıştığı muhteşem bir alanda konumlanıyor. Kısacası Exquisite yaşam tarzı, Bitez’in eşsiz doğasını ultra lüks bir yaşam standardında yaşamaya davet ediyor.

Bitez Yalıları, Keyifli Yaşamın Adresi!

Ayrıcalıkları ile fark yaratan Bitez Yalıları’nda, yaşamı Exquisite yapan standartlar öne çıkıyor. Örneğin projenin ayrıcalıkları arasında; özgün mimari tasarım, bahçe bakımı ve teknik hizmetler mimari danışmanlık, akıllı ev sistemleri, 7/24 güvenlik, housekeeping, laundry, , havalimanı transfer hizmeti mevcut.

Proje yatırımcısına; surf parkı, profesyonel balıkçı teknesi ve diğer su sporlarının yanı sıra; özel otopark olanağı da sunuyor. Öte yandan, Akdeniz ve Ege mutfaklarıyla donatılmış gurme deniz mahsulleri restoranı, özel iskelesi, kum plajı ve yatı olan yalı sahipleri içinde Bitez Marina’da özel ponton gibi ayrıcalıklar bulunuyor.

birevim
Paylaş