411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Güncel HaberlerKonutYeni Projeler

  Bostancı Deluxe Ön Satışta!

Bostancı Deluxe projesi, Yapıen İnşaat imzası ile yükseliyor. Ön talep toplama sürecinin yatırımcılardan  yoğun ilgi görmesi üzerine, projede kısa sürede ön satışlara geçildi. Bostancı’da, Merkezi lokasyonu ile yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı sunan Bostancı Deluxe projesi, 61 konforlu konuttan meydana geliyor.

Konut projesi Bostancı Deluxe’ü hayata geçiren  Yapıen İnşaat, sektörel deneyimi ile inşa süreci için gün sayıyor. Yatırımcılardan büyük ilgi gören projenin, ön satışlarına da kısa süre önce başlandı.

Bostancı Deluxe projesi, modern mimarisi ve dizaynı ile bölgede fark yaratmayı hedefliyor. Bostancı İskelesi’ne, 5 dakika uzaklıkta yer alan ve 2 bin 200 m2 alan üzerinde yükselen proje, tek blokta 61 konforlu konuttan meydana geliyor.Projede yer alan konutların tipi ise; 1+1 dubleks, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks  alternatiflerinden oluşuyor.

Bostancı Deluxe, Deniz ve Adalar Manzaralı!

Bostancı Deluxe projesinin yüzde 70’yi yeşil alana ayrılmış ve  15 kattan oluşuyor.Projede, 11’inci kattan itibaren bütün daireler adalar ve deniz manzarasına hakim. Yatırımcısına kazançlı bir yatırım alternatifi sunan projenin, 115 m2  büyüklüğe sahip 3+1 daireleri yatırımcılara 850 bin TL’den satılıyor.

Şu an da ön satışta olan projenin, Mart 2018’de teslim edilmesi planlanıyor. Merkezi bir nokta yer alan  Bostancı Deluxe, kullanıcılarına her yere kolay ulaşım olanağı sağlıyor. Ulaşım aksları üzerinde yer alan proje, aynı zamanda  metro istasyonuna ve minibüs yoluna iki dakika, E-5 kara yoluna ise üç dakika mesafede, Bağdat caddesine ise, yakın mesafede.

Benzer Yazılar
Konut

Satılık Prefabrik Ev İstanbul’da Almak Mümkün Mü?

Güncel Haberler

Sahibinden Satılık Araba ve Ev Alma Fırsatı

Güncel Haberler

Ne Zaman Emekli Olurum Diye Düşünmeyin. Taksitle Ev Sahibi Olun

Güncel Haberler

En Çok Ev Aranılan İller!