18 July, 2024

Brand İstanbul Park Projesi

EMS Yapı tarafından hayat bulan Brand İstanbul Park projesi, özel olarak tasarlanmıştır. Yaklaşık 30 yıllık bir geçmişe sahip olan firma, 2006 yılında EMS Yapı ismiyle kurulmuştur. Sosyal sorumluluk adına proje geliştiren firma Brand İstanbul projesine başlamıştır. Proje hali hazırda devam etmektedir. Projede 1+1 ile başlayan ve 4+1 ile biten daireler bulunmaktadır. Projede 3 blok yer alacaktır. Ayrıca ticari ünitelerde proje içinde bulunmaktadır. Residence, Suit ve ofis bloklar halinde projeler bulunmaktadır. Toplam 442 daireden oluşan proje 11 bin metrekare alanı kapsamaktadır. Konum olarak ise İstanbul, Beylikdüzü ilçesi belirlenmiştir.  Teslim tarihi olarak Haziran ayının 15’i belirlenmiştir. Proje bitiş yılı 2021 olarak belirtilmiştir. Projede yer alan evlerin kat planları 63 metrekare ile başlamaktadır. 4 odalı olarak tasarlanan evler ise 270 metrekareye kadar çıkmaktadır. Sosyal alan bakımından proje geniş yelpazeye sahiptir.

birevim faizsiz ev

Brand İstanbul Park Kat Planları

1 odalı olarak planlanan kat planlarında 63 metrekare başlangıçtır. Aynı oda sayısına sahip daireler ise projede 78, 80 ve 82 metrekarelere kadar yükselmektedir. 2 odalı olarak tasarlanan projelerde Brand İstanbul park evleri 100- 165 metrekareden oluşmaktadır. 115, 163 ve 250 metrekareli olarak da kat planları bu grupta yer almaktadır. 3 odalı ayarlanan proje içinde odalar 208- 228 olarak ayarlanmıştır. 4 odalı daireler için geliştirilen taslaklarda ise sadece 270 metrekare bulunmaktadır. Kat planlarında balkon yer almaktadır. Salon, yatak odası şeklinde bir düzen bulunmaktadır.  2 odalı taslaklarda ise balkon bulunmaktadır. Ayrıca evde salon ve mutfak beraber yer almaktadır. bu iki odanın ayrı olduğu taslaklarda projede yer alır.

Brand İstanbul Park Ödeme Seçenekleri

Proje ödeme planları farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Brand İstanbul Park için ilk ödeme seçeneği yüzde 10 indirim ile sağlanır. Bu indirim ile beraber 479 binden başlayan daire fiyatları bulunmaktadır. Yüzde 30 peşinat ile sağlanan ödeme planlarında 24 ay taksit imkanı bulunmaktadır. Fiyat listesi konusunda net bildirim yapmayan firma projeyi tamamladıktan sonra net fiyat sunacaktır. Hali hazırda yüzde 10 kısmı tamamlanan projenin genel özellikleri bellidir. Fakat dairelerin en az ve en çok fiyat oranları belli değildir.

Brand İstanbul Park Özellikleri

Sosyal donatılar bakımından projede pek çok özellik bulunmaktadır. Brand İstanbul Park projesinde açık havuz ve sauna yer almaktadır. Buhar odası ve Türk Hamamı da projede yer alan özelliklerdendir. Fitness Center, Suşt ve residance bloklarda projede yer alır. Bu bloklar 2 ayrı sosyal tesis olacak şekilde ayarlanmıştır. Isıtma sitemi olarak Brand İstanbul Park projesinde merkezi pay ölçer yer almaktadır. Açık ve kapalı olarak 2 ayrı otopark bulunmaktadır. Daire sayısı projede 442 olarak belirlenmiştir. Özel güvenlik ve kapalı devre TV projede yer alan güvenlik özellikleridir. Spor olanakları bakımından da Brand İstanbul Park projesinde pek çok özellik bulunmaktadır. Sauna, tam donanımlı bir spor salonu ve açık yüzme havuzu projede bulunan özelliklerdir. Çocuk oyun alanları ve park alanları da projede bulunmaktadır.

Brand İstanbul Park Nerde? Ve Yakın Çevre

 Brand İstanbul Park projesi İstanbul’un Avrupa yakasında yapılmaktadır. Beylikdüzü ilçesinde yapılmaya başlayan proje şehrin gelişime açık bölgesinde yer almaktadır. İlçenin en merkezi konumunda yer alan proje D 100 karayolu üzerinde bulunmaktadır. Projenin hemen yanında hastane, süpermarket, metro ve bankalar yer almaktadır. Ayrıca bu bölgede yer alan Medicana Hastanesi bölgenin en iyi hastaneleri arasında yer almaktadır. AVM olarak bölgede Beylicium bulunmaktadır. Çevresinde ilköğretim okulu da bulunan proje sosyal statüsü yüksek bir semtte yer almaktadır. Ulaşım olanakları gittikçe gelişen Beylikdüzü, gelişime son derece açık bir semttir. Yatırım alanı olarak da değerlendirilen bölgede saygın bir ortam bulunmaktadır. Otobüs ile de bölgeye ulaşım sağlanır. Metrobüs ulaşım için bir diğer seçenek olabilir.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Melis Koç Reply

  Beylikdüzünün girişinde muhteşem bir görünüme sahip olan bu yapı, e5’e çok yakın olmasıyla da çok cezbedici.

 2. Emre Yüksel Reply

  Güncel fiyatları konusunda bir bilgi var mı?
  Geçen seneden bu seneye çok rağbet gördü Beylikdüzü fiyatları katlanmış olabilir

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Emre Bey,
   Brand İstanbul Park projesi Beylikdüzü’nde Ems Yapı tarafından inşa edilen konut projesidir. Bu projede dairelerin fiyatları 1.220.000 – 2.465.000 TL arasındadır.

 3. Ahmet Aksoy Reply

  Beylikdüzüne çok farlı bir hava kattı Marmarapark avmnin karşısına kalıyor, avmye çok yakın olması, e5-metrobüse yakın olması da fiyatlarını yükseltiyor.

 4. Recep Aksoy Reply

  Beylikdüzüne giderken Marmarapark’ın sol çaprazında kalıyor diye biliyorum, şahane bir mimarisi var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

13 + 9 =