18 April, 2024

Bu Projede Banka Faizi Yok

İnşaat sektörünün hızla gelişmesi ve konut sayılarının bir hayli çoğalmasından ötürü, taleplerin artması da gözle görülür bir görseldir. Talep ne kadar fazla olursa ve banka faizleri ne kadar düşük olursa işte o zaman konut rakamları da yükselişe geçmektedir. Totale bakıldığı zaman denklemlerin aslında bir biri ile orantılı olduğunu görmekteyiz ve kendimize daha cazip seçenek arayışlarına başlamaktayız. Son yıllarda farklı seçeneklerle karşımıza çıkan yöntemler ise ev sahibi olmak isteyenlerin yani Bir Evim Olsa cümlesini kuranların sesini duyan bir proje karşımıza çıkmaktadır. Bu proje banka faizi ödemeden en düşük maliyetlere denk gelebilecek şekilde ev sahibi olabilme yöntemidir. Gittikçe yaygınlaşmakta ve son derece talep görmesinden dolayı herkesi ev sahibi yapabilme gücüne de sahiptir.

birevim faizsiz ev

Çevremizde veya yakın arkadaşlarımızın aracılığı ile kulağımıza gelen duyumlar son derece gerçek ve son derece güvenilir bilgiler olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli kirada oturan veya az bir birikime sahip olan kişilerin yanı sıra bir de bankaya yüksek miktarlarda faiz ödemek istemeyenlerin bir numaralı kurtarıcısı olarak gündeme gelmeyi başararak Bir Evim Olsun diyen her kesimden insanı ev sahibi yapmak için çaba sarf etmektedir. Koşulsuz ve şartsız olarak sizlerden her hangi bir gelir belgesi istenmemekte ve cezai şart uygulanmamaktadır. Bütçenize uygun olabilecek rakam aralığını belirlemeniz durumundan bu tür imkânlardan faydalanabilirsiniz.

Aklınızda tasarladığınız ve hayalini kurduğunuz evin gerçek ve tek sahibi olabilmek adına yapmanız gereken tek şey, elinizde ki mevcut olan birikiminizi ve aylık olarak ödeyebileceğiniz rakamınızı ortaya koyarak kendinize aynı zamanda değişken rakamlarda ödeme planı hazırlamaktır. Yatırmış olduğunuz toplu paraya ve aylık ödediğiniz miktarlara göre ev sahibi olma hayaliniz isterseniz 1 yılsonunda isterseniz de 2 yıl sonunda gerçekleşebilir. Yer neresi olursa olsun fark etmeden Bir Evim Olsun mantığı ile biriktirdiğiniz paranızla ev satın alarak geriye kalan ödemelerinizi yine faizsiz bir şekilde belli aralıklarla ödeyerek kapatabilirsiniz. Kendi vadenizi kendiniz belirlediğiniz için dilerseniz ödemelerinizi en düşük limitte tutabilir veya hızlıca bitirmek adına en yüksek ödemelere de çıkartabilir hatta ve hatta ara ödemeler dahi yapabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

seventeen − fifteen =