18 April, 2024

Bursa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev sahibi olmak, bir ev satın almak gibi durumlar artık ülkemiz şartları içerisindeki ne yazık ki bütçeleri fazlasıyla zorlayan bir durum haline geldi. Durum böyle olunca artı çoğu insan bu durumu kabullenme yoluna gitmeye başladı. Ancak bu durumun artık bir çözümü olduğundan bahsetsek bizlere ne dersiniz? Biz sizler için bu yöntemin nasıl mümkün olabileceğini hemen lafı dolandırmadan anlatalım. Bursa kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı seçeneklerini takip edenler de bizleri iyice dinlesin.

birevim faizsiz ev

Ev Satın Almak İçin Banka Kredilerine Artık Gerek Yok

Bilindiği üzere bir konut sahibi olmak için ülkemizde en sık başvurulan yöntemlerden birisi bankalardan konut ya da ihtiyaç kredisi çekmek oluyor. Ancak bu krediler yüksek faiz oranları ve bütçelere uymayan ödeme yöntemleri yüzünden cep yakıyor. Hal böyle olunca çoğu kişi ya bu borçların altında eziliyor ya da ev sahibi olmaktan vazgeçiyor. Ancak artık bu durum tarihe karışmak üzere. Çünkü Birevim’in sunduğu imkanlar doğrultusunda kira ücretlerinden bile daha düşük meblağlar ile ev sahibi olmak mümkün. Eğer siz de Bursa kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı yakalamak niyetindeyseniz o zaman bu konular sizleri yakından ilgilendiriyor. Ayrıca sadece Bursa değil, Türkiye’nin hemen hemen her ilinde yer alan Birevim, her bütçeden, her şehirden insanı ev sahibi yapmak için hizmet veriyor.

Peşinatsız Ödeme Seçeneği Var mı?

Birevim’de toplamda üç adet ana tasarruf planı bulunsa da (konut satın almak için) aslında bu üç tasarruf planı, kişilerin bütçelerine göre esneklik kazanıyor. Yani sizin bütçeniz ve eviniz için ödeyebileceğiniz tutar ne ise bunu belirtiyor ve ona göre bir tasarruf planı hazırlanmasını talep edebiliyorsunuz. Böylece sizlerle aynı ödeme planı içerisinde olan kişiler ile bir grup içerisinde yer alıyor ve bu gruplarda kura usulü ile herkesin ev sahibi olması sağlanıyor. Siz de hem kendinizi hem de grup içerisinde yer alan herkesin mümkün olan en kısa sürede ev sahibi olduğunu gözlemleyebiliyorsunuz.

Ne Zaman Ev Sahibi Olabilirim?

Bursa kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için Birevim’i tercih etmek isteyenler en çok hangi tarihte ev sahibi olacaklarını merak ediyorlar. Bunun için kesin bir tarihin verilemediği gruplar yer aldığı gibi, biraz daha garantici davranmak isteyenler için kesin tarihleri de yine sizlerin belirleyebileceği tasarruf planları var. Bunun ismine de Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi demişler.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi Nedir?

Serbest planlı tasarruf yöntemi de yine diğer yöntemler gibi sizin bütçenize uygun ödeme planları eşliğinde hazırlanır. Anca bu kez ödemelerinizi belirleyeceğiniz bu plan eşliğinde ev sahibi olacağınız tarih konusunda da kesinlik kazanan bir tarih hesaplaması yapılır. Yani eğer Bursa kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı içerisinde ne zaman ev sahibi olacağınız belli olsun istiyorsanız o zaman mutlaka serbest planı tasarruf hesabı hakkında bilgi almanız gerekmektedir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

three × five =