18 July, 2024

Büyükçekmece’nin En Lüks Projesi

Büyükçekmece’de hayata geçecek olan Lavinya City projesi hakkında tüm bilgiler haberimizde bulabilirsiniz. Büyükçekmece’nin en lüks projesi olan Lavinya City, insanın evi gibisi yok hissi uyandıracak.

birevim faizsiz ev

Kullar İnşaat tarafından yapılan Büyükçekmece’nin en lük projeleri arasına giren Lavinya City projesinde müşterilerine büyük özellikler sunmaktadır. Konumu ve çevresi ile Lavinya City büyük fark yaratmaktadır. İş stresinden eve dönerken sizi bahçe cheap jerseys içinde yemyeşil bir yer göreceksiniz. Yaklaştıkça deniz kokusu gelecek burnunuza. Hemen ardından eviniz, Lavinya City sizi karşılayacak. Derin bir nefes alıp stresten uzaklaşacak ve evinize öyle gireceksiniz. Mavi ve yeşilin birbirini kucakladığı bu eşsiz proje, Büyükçekmece Mimar Sinan’da alışkanlıkları değiştirmek için hayata geçiyor…

Kullar İnşaat kalitenin yanında merkezi konumlarıyla öne çıkan projeleri ile dikkat çekmektedir. Hızla gelişen global dünyada ileriyi görebilme özelliğiyle ön plana çıkan Kullar İnşaat, çok güçlü bir arsa portföyüne sahip olup, projelerini sosyal hayatın ve ulaşım noktalarının yanı başında olan merkezi konumlarda gerçekleştirmekte ve hizmete sunmaktadır. Farklı kavramlara sahip projelerin altına imza atmak amacı ile yoluna güvenilir adımlarla devam eden Kullar İnşaat’ın başlamış olduğu konut, ofis, otel ve alışveriş merkezi gibi farklı projeleri içeren geniş bir yapı portföyü bulunmaktadır.

İLETİŞİM

Adres: Mustafa Kemal Bulvarı Batıköy Mahallesi 34535 Büyükçekmece / İstanbul

Telefon: 0212 864 41 61

Mail: [email protected]

Web: lavinyacity.com/tr

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 × three =