21 May, 2024

Büyükyalı’da Dev Fırsat: Şimdi Al Sonra Öde!

Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen Büyükyalı’da, lansmana özel ilk fiyat avantajı olarak yatırımcılara, ”şimdi al, 2019’da öde” fırsatı sunuluyor.

birevim faizsiz ev

Büyükyalı, yeni kampanyasıyla yatırım yapmak isteyenlere cazip bir fırsat sunuyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle Kazlıçeşme sahil yolunda konumlanan Büyükyalı projesinde, Denizkapı etabında lansmana özel ilk fiyat avantajı mevcut.

Yatırım değeri karlı olan projede, yüzde 5 peşinat ödeyerek, “Şimdi al, yaşamın başlayacağı 2019’da öde” kampanyasından yararlanmak mümkün. Kampanyada,  yüzde 5 peşinatın yanı sıra, yüzde 15 satışta ve 1 yıl sonra  kalan yüzde 80’lik kısım kredi ile ödeniyor. Büyükyalı projesinde, yatırımların  yüzde 90’ı ise oturum amaçlı ve Denizkapı etabında ortalama 350 konut bulunuyor.

Şimdi Al, Ocak 2019’da Öde!

Büyükyalı proje fiyatları hakkında bilgi veren Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “31 Ekim’e kadar devam edecek kampanyamız, tarihi nitelikte, kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Yaşamın 2019’da başlayacağı Büyükyalı’dan ev alanlar, kredi taksitlerini 2019’dan itibaren ödemeye başlayacak. Kampanyadan öncelikli yararlanmak ve sınırlı sayıdaki daireden istediklerini seçmek isteyenleri, satış ofisimize bekliyoruz” dedi.

Fatih Keresteci, “Büyükyalı’da bir çok alternatif sunuyoruz. Yatırımcılar Büyükyalı’yı gördükten sonra buradan vazgeçemeyecek. Yeni satışa çıkan Denizkapı evlerinin de, Büyükyalı’nın tüm etapları gibi getirisi yüksek bir yatırım olacak.” yorumunda  bulundu.

Zeytinburnu’nda Amortisman Süresi 15 Yıl!

Avrupa yakasında konut amortisman süresi 19 yıl olmasına rağmen, Zeytinburnu’nda bu sürenin 15 yıl olduğuna değinen  Fatih Keresteci, “Yeşilköy ve Ataköy gibi çevre ilçeler proje ve fiyat bakımından artık doygunluğa ulaştı. İstanbul geneliyle kıyaslandığında, hem fiyat artışı hem de yüksek kira getirisiyle Zeytinburnu’nun yatırım açısından en avantajlı bölgelerden biri olduğu ve özellikle, 5 yıl içerisinde sahil bandında %100’ün üzerinde bir değer artışı gerçekleşmesi bekleniyor.” dedi.

Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Büyükyalı, ev ve işyeri dışında, hayata değer katan sosyal yaşam alanlarına da sahip. Organik pazardan mahalle manavına, balıkçıdan çiçekçiye, dünya markalarından en şık restoranlara, bir semti semt yapan tüm unsurlar bu projede mevcut. Proje, 500 kişilik tiyatro salonu, 600 kişilik, 6 salonlu sinema ve sergi salonlarıyla; İstanbul’un kültür, sanat ve eğlence hayatına farklı bir soluk getirecek.” Diye konuştu.

birevim
Paylaş