Güncel Haberler

Çanakkale Köprüsü 2023 yılında mı açılacak?

Bursa’da iftar programına katılan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, 1915 Çanakkale Köprüsü’nün 2023 yılından önce açılacağının müjdesi verdi.

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından gerçekleştirilen iftar programına katıldı. Sponsorluğunu Limak Holding’in üstlendiği gecede Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Çanakkale Köprüsü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

2023 METRE UZUNLUĞUNDA

Tamamlandığında dünyanın en uzun köprüsü olma özelliği gösterecek olan köprünün iki kule arası 2023 metre olacak. İki ayağı da denizde olacak köprünün sondaj çalışmalarına hız verildi. projenin 2023 yılından önce tamamlanması hedefleniyor.

Özdemir “Enerji dağıtımına her sene olduğu gibi son 6 yıldır bu yatırımları yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. 2017 yılın sonunda bu bölgeye 200 milyon liralık yatırım yapmış olacağız. Gelecek yıl da bunu artırarak yine devam ettireceğiz. Ama biz Limak olarak burada çeşitli yatırım konularına hep ilgiliyiz. Yatırım yapmak çok istiyoruz, Allah nasip ederse turizm ve diğer konularda yatırım yapmak istiyoruz” dedi.

 

Benzer Yazılar
Güncel Haberler

Faizsiz Ev ve Araba Alma Sistemleri Nasıl İşliyor?

Emlak & Konut HaberleriGüncel Haberler

Elazığ’a TÜGVA ve Birevim’den İcathane Atölyesi

Güncel Haberler

Eminevim'den BB Erzurumspor'a Şampiyonluk Prim Desteği

Güncel Haberler

Katılımevim’den Gebzespor’a Sponsorluk Desteği Açıklaması