16 June, 2024

Çanakkale Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birikim ve tasarruf gibi iki önemli kavram eşliğinde ev sahibi olmak daha önceki zamanlarda bir hayal gibi görünse de artık bu durum Birevim sayesinde gerçekliğe kavuşuyor. Çanakkale kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için bir mucize beklemenize artık gerek kalmadı. Çünkü o mucize sizler için Birevim katkısı ile sağlanmış bulunmakta. Sizin yapmanız gereken tek şey ise detaylı bilgi almak ve firmanın tasarruf planlarından birine dahil olmak.

birevim faizsiz ev

Birevim’de Kaç Adet Tasarruf Planı Bulunmakta?

Çanakkale kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı imkanlarını merak edenler bununla birlikte kaç adet tasarruf planı olduğunu da merak ediyor. Birevim’de konut almak için sizlere sunulan dört ana tasarruf planı bulunmakta. Bunları sizler için kısaca ve teker teker açıklayalım.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Çanakkale kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için uygun ödeme koşularına sahip olan bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Burada peşinat olmadan, ara ödeme yapmadan ev sahibi olabilme avantajı sizler için sağlanıyor. Bütçenize göre aylık ödeme miktarınızı belirterek sizlere en uygun ödeme planının yapılmasını sağlayabilir ve böylece aynı ödeme planlarına sahip kişilerin oluşturduğu bir tasarruf grubuna dahil olabilirsiniz. Bu grup içerisinde ev sahibi olmak için kura sistemine başvuruluyor ve herkesin bu kuraya göre ev sahibi olması hedefleniyor.

Diğer Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Çanakkale kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı içerisinde yine yukarıdaki tasarruf planına oldukça benzeyen bir ödeme planı yer almaktadır. Bu tasarruf planında ödeme yöntemlerini yine siz beliyor ve 480 kişinin yer aldığı gruplara dahil oluyorsunuz.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Birevim’de hemen hemen tüm tasarruf yöntemleri aynı esasa dayanır; sizin bütçeniz ve sizin istekleriniz. Bu tasarruf planındaki tek fark ise, ev sahibi olacağınız tarihi kesin olarak belirlemek istemenizdir. Yani yukarıdakilerden farklı olarak, tüm taksitlerinizi ve ödeme miktarlarınızı, peşinat tutarlarınızı, ara ödemelerinizi belirleyip hesaplamalarınızı yaptırarak ev sahibi olacağınız tarih bu hususlara göre belirlenebilmektedir. Genelde işini sağlama almak isteyen ve gözle görülür bir tarih elde etmek isteyenlerin başvurduğu bir tasarruf planıdır.

Konuta Değer Endeksli Yöntemi

Çoğumuz ev satın alırken, evin değerinin de korunması gerektiğini düşünürüz. Eğer siz de böyle bir düşünce sistemi içerisindeyseniz, Birevim’in sizler için sağladığı bu konuta değer endeksli tasarruf yönteminden faydalanabilir ve evinizin değerini koruyabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın belirlediği konut fiyat endeksinin her ay düzenli olarak yayınlanan bilgilerinden esas alınarak düzenlenen bu sistem sayesinde hem evinizin değerini koruyabilir hem de tasarruf planının avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Detaylı bilgiler için Birevim internet sitesini ziyaret edebilir ya da hemen hemen her ilde bulunan ve hizmet veren Birevim şubelerine giderek aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eighteen + 3 =