21 May, 2024

ÇATIDER’den, 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı!

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ÇATIDER)  her yıl düzenlediği Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu, ‘konferansa’ dönüşüyor.

birevim faizsiz ev

ÇATIDER’in bu yıl 9.’uncusunu yapacağı Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nda, ‘Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri’ ele alınacak. Geniş katılımla olması planlanan konferansta, çatı ve cephe sektörünün önde gelen şirketleri, enerji verimliliği sağlayan, ekolojik çatı ve cephe sistemleri ilk kez bu etkinlikte tanıtılacak.

 

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Adil Baştanoğlu, “Firmalarımıza, yeni teknoloji ve uygulamalarını kamuoyuyla paylaşmak için çok önemli bir platform sağlıyoruz. Tüm şirketleri, bu inovasyon vitrininde yer alma fırsatını kaçırmamaya davet ediyorum” diye konuştu.

ÇATIDER, Konferans’ta Sektörü Buluşturacak!

Bu yıl 9.Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nda; çatı ve cephe sistemlerinin araştırma, geliştirme, tasarım, yapım, kullanım ve dönüştürme, konsept, malzeme ve teknoloji süreçleri de değerlendirilecek. Konferans, iki gün boyunca sektör temsilcileri, akademisyenler, tasarımcılar, mimarlık öğrencileri buluşturacak.

ÇATIDER’in, organize ettiği çatı ve cephe sektöründeki yeniliklerin nabzının attığı sempozyum, daha kapsamlı bir içerikle bir konferansa dönüşme yolunda. 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı, İstanbul Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) 12-13 Nisan 2018 tarihlerinde yapılacak.

Bu yıl konferansın ana teması; çevreci, verimli ve sürdürülebilir yapı. Dünya gündeminde giderek önem kazanan ‘Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri’ olacak. Amaç, 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nın, sektörün inovatif vitrini haline dönüşmesi.

birevim
Paylaş