18 May, 2024

Ceylan İnşaat – Kiptaş Ortaklığıyla Yeni Proje: Zer Göztepe!

Ceylan İnşaat – Kiptaş Ortaklığıyla Yeni Proje: Zer Göztepe! Ceylan İnşaat, sektördeki başarılı projelerine bir yenisini ekliyor. Fikirtepe lokasyonunda  yer alan  Zer Göztepe projesi; Ceylan İnşaat, İlbank ve KİPTAŞ ortaklığıyla inşa ediliyor. Ceylan İnşaat’ın, Fikirtepe’de yer alan  Zer Göztepe projesi, İller Bankası garantör ortaklığında yükseliyor. Zer Göztepe konut projesi, toplamda  675 konforlu daireden oluşuyor.

birevim faizsiz ev

Yatırımcılarına karlı bir yatırımın yanı sıra, yaşam konforu açısından gerekli bütün ayrıcalıkları sağlayan proje, Fikirtepe’de fark yaratmayı amaçlıyor. Zer Göztepe projesi, 15 dönüm arsa alanında toplam  105 bin m2 inşaat alanına sahip, 3 panoramik bloktan oluşacak meydana geliyor. Ceylan İnşaat tarafından hayata geçirilen Zer Göztepe projesinde yer alan dairelerin büyüklüğü, 60 m2 ila  250 m2 arasında farklılık gösteriyor. Projede bulunan konut tipleri; 1+0 ila 5+1’e kadar farklı alternatiflerden oluşuyor.

Ceylan İnşaat’tan Fikirtepe’ye 2.Proje!

İstanbul’un Kadıköy ilçesi Fikirtepe lokasyonunda kentsel dönüşüm bölgesinde yer alan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesini, inşa eden Ceylan İnşaat, aynı  lokasyonda 2. Konut projesi olan Zer Göztepe için start verdi. Fikirtepe’de hayata geçirilecek olan Zer Göztepe projesinin, inşaata başladıktan sonra 3 yılda tamamlanması bekleniyor.

Öte yandan Ceylan İnşaat, projeyi kullanıcılarına daha erken teslim etmek için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. İnşaat sektörünün deneyimli markalarından Ceylan İnşaat; Zer Bostancı, Zer Kartal, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Levent, Zer Bakırköy ve Zer Mecidiyeköy’de  3 bin  konut ve ticari projesini  5 yılda yatırımcılarıyla buluşturmayı amaçlıyor.

birevim
Paylaş