24 April, 2024

Çözüm Tasarruf 29 Şube ile Başladı

Finansın faizsiz sektörüne sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla kurulan Çözüm Tasarruf oldu. Çözüm Tasarruf güçlü sermayesi ve sektördeki firmaların ortalamasının üstünde bir şube sayısı ile sektöre adım attı.

birevim faizsiz ev

Çözüm Tasarruf firması 50 milyon TL’lik sermayesi ve 29 adet şubesi ile sektöre oldukça hızlı kabul edilebilecek bir giriş yaptı. Çözüm tasarrufun dikkat çeken bir diğer özelliği de, sektörün diğer oyuncularına göre farklı olarak sadece araba ve ev finans modelleri sunmaması oldu.

Çözüm Tasarruf her ihtiyaç için finans modeli geliştirmektedir. Geliştirilen bu modelde baz alınan model ise 1860’lı yılların son zamanlarında faaliyet gösteren Memleket Sandıkları modelidir. Çözüm Tasarruf, 7 bölgede hizmet vermektedir.

Çözüm Tasarruf ihtiyaç sahibi olan herkese mesleğine bakılmaksızın finans sağlamayı hedefliyor. Bu mesleklerin içerisinde üniversite öğrencilerinin de dahil edilmesi firmanın en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesidir. Çözüm Tasarruf Genel Müdürü Veysel Mert de bu konuya dikkat çekerek tasarruf alışkanlığının edinilmesini hedeflediklerini açıklıyor.

Serbest Tasarruf Planları ile Kişiye Özel Finansman Modeli Nedir?

Serbest tasarruf planı ile özel finansman modelinde tasarruf ederek para yatırmaya başlayan kimseler sıra tespiti hizmetinden yararlanabiliyor. Kendisine sıra gelmesi halinde de tasarrufta bulunan kimsenin ihtiyacı incelenmeden yani sadece araba ve ev finansmanı ile sınırlanmadan ilgili kimsenin her ihtiyacı için finans sağlanabiliyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 + 17 =