15 June, 2024

Cubes Ankara Projesi 

Büyükşehirde rezidans konforu elde etmek isteyenler için Cubes Ankara projesi tasarlanmıştır. Proje gerek konum gerekse mimari özellikleri sayesinde büyük bir ilgi görmektedir. Üstelik projenin satılabilir konut ve ofislerinin metrekare özelikleri de bir hayli iyidir.

birevim faizsiz ev

Cubes Ankara Kat Planları

Projelerin toplamda sahip oldukları metrekare büyüklükleri ile birlikte genel manada beklentileri karşılayıp karşılayamayacakları hakkında fikir yürütülmesi mümkündür. Tasarımı yapılan Cubes Ankara kat planları projenin 200 bin metrekarelik bir alanda yükseldiğini göstermektedir. Proje kapsamındaki 85 bin metrekarede ise satılma imkânı bulunan konut ve ofis alanlarının olması planlanmıştır. Geriye kalan 44 bin metrekarelik alan ticari şekilde açıklanmaktadır. Proje kapsamında konutlardan sonra 1000 adet ofisin olduğu bilinmektedir.

Cubes Ankara Ödeme Seçenekleri

Cubes Ankara ödeme seçenekleri projenin hangi alanında aktif olunmak istendiğine göre değişim gösterebilmektedir. Çünkü projede A ve B blokları yer almaktadır. A bloğunda genel yaşam alanlarına yoğunluk verilirken B blokta ise otel gibi kısımlar vardır. Ödemelerde anlaşmalı bulunan bankalar yer almaktadır. Ancak bu tür anlaşmalardan istifade edilebilmesi için geçerli zaman aralıklarının olduğu bilinmelidir. Bu neden yüzünden ödeme alternatifleri için mutlaka bir yetkili ile görüşme sağlanması istenmektedir. Ayrıca konutlarda %5 peşinat istendiği ve geri kalan miktarın uygun kredi imkânları ile ödenebildiği bilinmektedir. Ödeme olanaklarından her alıcı kendine uygun gelen sistemi tercih ederek faydalanabilmektedir.

Cubes Ankara Özellikleri

Cubes Ankara özellikleri sayesinde bir rezidansta olması gereken içeriklerin tamamına erişim sağlanabilmektedir. kafe, açık – kapalı yüzme havuzu, sauna, kapalı otopark, AVM, yürüyüş parkuru projenin genel site özellikleri arasındadır. Konutlarda ise büyülüğe göre değişim gösterebilen ek artılar bulundurulmaktadır. Ankastre beyaz eşya, duşakabin, ısı pay ölçer, alarm sistemleri bu ek özellikler arasında sayılabilmektedir. Projenin teknik özellikler açısından da hiçbir eksiğinin bulunmadığı bilinmektedir. Özellikle deprem yönetmeliği konusu üzerine çalışmalar yapıldığı için bloklar olası afetlere karşı koruma altına alınmıştır. Konutlarda ısı yalıtımı gerçekleşmesi için de gerekli olan çalışmalar yürütülmüştür. Ayrıca taşıma işlemleri sırasında yük asansörü hizmetinden istifade edilebilmektedir.

Cubes Ankara Nerede ve Yakın Çevresi

Ankara’da gözde merkezler her geçen gün değişim göstermektedir. Cubes Ankara nerede için Ankara’nın en gözde mekânlarından biri olan Çukurambar yanıtları verilmektedir. 1+1’den başlayıp 5+1’e kadar devam eden konutların imkânları ulaşım artıları ile birleştirilmektedir. Böylece bina sakinleri şehir merkezine kısa süre içerisinde erişim sağlayabileceklerdir. Üstelik yapıların toplu taşıma alternatiflerine de yakın olmasına özen gösterilmiştir. Bloklarda iş merkezlerinin de yer alması yüzünden ulaşım alanında ekstra çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Böylelikle gerek ev gerekse iş sahipleri ulaşımdan veyahut trafikten yana sıkıntı çekmeden alternatif yollar üzerinden ulaşım sağlayabilecektir. Projelenme aşamasının hemen ardından inşasına başlanan Cubes Ankara için teslim tarihi ise 2020 olarak belirlenmiştir.

birevim
Paylaş